Sedací souprava

Sedací souprava jako ozdoba vašeho obývacího pokoje

Nábytek v obývacím pokoji je patrně nejvíce na očích z celého interiéru. Právě v této místnosti totiž trávíme největší porci času a zveme sem návštěvy. Nejdůležitější roli hraje pochopitelně sedací souprava. Ta by měla být jednak pohodlná na sezení a jednak také vzhledově jedinečná. Na trhu existuje spousta zajímavých modelů. My se nejprve zaměříme na aspekty výběru nové sedací soupravy a následně doporučíme některé elegantní modely ze známého eshopu Nábytek Forliving. Ten nabízí mimo jiné i konferenční stolky a další nábytek.

Základní kritéria výběru sedací soupravy

Při nákupu nové pohovky určitě nemůže rozhodovat pouze cena. Dbát byste měli na několik velmi důležitých charakteristik. Jedná se především o tato kritéria:

–          pevnost konstrukce,

–          tvar sedačky (klasická, tvar L nebo U),

–          celkové rozměry,

–          kvalita potahové látky,

–          přítomnost rozkládacího mechanismu,

–          úložné prostory.

Co se týká velikosti sedací soupravy, určitě se nemusíte omezovat celkovým prostorem konkrétní místnosti. I menší obývací pokoje jsou optimální třeba pro rohové sedačky ve tvaru písmene L.

Rohová sedací souprava Stilo

Tento nadčasový univerzální model je vyroben v kombinaci bílé a šedé barvy. Nabídne velkou porci prostoru pro pohodlné posezení většího množství osob. Jednoduchý a efektivní rozkládací systém zajistí, že u vás budou moci přespat návštěvy. Stabilitu této sedačky zajišťují mimo jiné i elegantní kovové nohy.

Sedací souprava Stilo

Kožená sedací souprava Alto 3+2

Pokud spíše hledáte prostorovou sedačku, vsaďte na provedení Alto 3+2. Jeho základem je masivní dřevo. Výplně jsou tvořeny speciální silikonovou výplní, PUR pěnou a pružinami faliste. Trojsedačka disponuje rozkládacím mechanismem, takže z ní lze vytvořit i improvizované lůžko.

Alto 3+2

Rohová sedačka Luneta

Zajímavé prostorově úsporné řešení rohové sedací soupravy představuje model Luneta. Nabízí i možnost rozložení a tolik potřebný úložný prostor. Sestavit ji lze do pravého i do levého rohu přesně podle toho, do kterého kouta ji budete situovat.

Luneta

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *