Sada na čištění potrubí KÄRCHER

Čištění domácího potrubí je sice poměrně otravnou činností, nicméně obejít se bez ní bohužel zatím nedokážeme. Možností čištění je spousta, přičemž klasiku představuje zejména použití nejrůznější chemie na bázi hydroxidů, která je schopna kompletně odstranit veškeré nečistoty, jež mohou být v odpadních trubkách za léta jejich využívání uchyceny. Pokud se chcete vyhnout této chemické a ne příliš ekologické cestě, je optimální manuální sada na čištění potrubí. Ta obsahuje péro ne čištění potrubí anebo podobný mechanismus. My se soustředíme na sadu značky KÄRCHER, která dokáže i se silně zaneseným potrubím doslova divy.

15 m dlouhá čisticí sada

Na trhu se nachází mnohé sady na čištění potrubí, nicméně pouze některé dokážou fungovat i do větších hloubek, což je pochopitelně směrodatné. Takzvaný špunt nečistot se totiž může nacházet velmi hluboko v místech, která jsou nedosažitelná. S takto dlouhou hadicí se bez větších problémů dostanete přímo do místa, které je ucpané a potrubí tak může bez potíží fungovat dál a plnit svou stávající funkci.

Vysoce kvalitní materiálové provedení

Maximálně ohebná hadice je flexibilní natolik, že se dokáže přizpůsobit jakémukoli typu potrubí a postupně ji lze pohodlně zapouštět do hloubky. Je posílena textilním úpletem, který je ukončen extra krátkou mosaznou tryskou. Hadice také disponuje ochranou proti zlomení, což je velmi důležité, jelikož právě u většiny hadic dochází ke zlomům a celkovému poničení. Životnost tohoto mechanismu je tak zvýšena na úplné maximum.

Budete vědět, kde jste skončili

Velkou výhodou u čištění odpadního potrubí touto metodou je bezesporu fakt, že si díky sadě můžete pohodlně označkovat, kde jste skončili. Celý proces tak bude dokonalý, jelikož vyčistíte všechna místa, která jsou v celé délce potrubí znečištěna a potřebují údržbu.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.