S robotickými sekačkami Honda Míímo je úprava trávníku radostí

Už vás nebaví pravidelné sekání travnatých ploch. Není se čemu divit, člověk může trávit svůj volný čas i mnohem užitečněji a zábavněji. I proto se vyplatí vsadit na moderní automatické sekačky. I u nich byste ale měli dbát na volbu té správné značky a modelu. Může se vám totiž stát, že nakoupíte takovou, která funguje podobně jako robotický vysavač. Bude zkrátka utíkat mimo travnaté plochy a výsledek celé její činnosti bude doslova tristní. I proto se vyplatí vsadit na modely z řady Honda Míímo, které vás určitě nezklamou a nabídnou spousty inovativních funkcí.

Precizní střih samozřejmostí

Výsledkem práce sekačky Honda Míímo je optimalizovaně posekaný trávník. Jinými slovy, na všech místech bude výška pokosu stejná. Tedy alespoň v případě, když si ji takto nastavíte. Můžete si klidně nakonfigurovat různou výšku trávníku v jednotlivých zónách, jež bude automatická sekačka obsluhovat. Určitě se nemusíte bát ani o zlomení nože, když se setká s nějakou pevnou překážkou třeba typu kovu či kamene. Nůž se pouze ohne a vrátí zpět. Samozřejmostí je u této robotické sekačky i precizní úprava šikmých ploch a míst na okraji trávníku.

Honda Míímo

Pracuje přesně ve vyznačených zónách

Nastavení jednotlivých prostor pro působnost robotické sekačky není nijak složité. Stačí pouze napnout lanko, jež se schová pod drn anebo k obrubníku či do dalších míst. V žádném případě tak nedojde k posekání okrasného záhonu anebo úniku sekačky mimo bránu anebo směrem k jezírku či někam jinam, kde nemá co dělat. Trávník bude posečen na všech místech v rámci vyznačeného prostoru.

Maximální bezpečnost a efektivní ovládání

Vysoká míra bezpečnosti je podpořena především tím, že se při doteku s vnějším obalem sekačky automaticky zastaví nože. Ovládání sekačky můžete řešit za pomocí dálkového ovladače, anebo klidně i smartphonu, tabletu, počítače anebo jiného chytrého zařízení. Ve svém těle ukrývá i GPS modul a samozřejmostí je u ní i alarm s pinem. Pracovat dokáže až 90 minut bez zastavení. Když už nemůže, jednoduše si najde dock a dobije se.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *