Sauna

Precizní péče o domácí saunu se vyplatí

Každý, kdo má interiéru svého domu, anebo na zahradě saunu, jistě potvrdí, že je zapotřebí se o ni starat. Pokud se totiž péče o saunu zanedbá, s největší pravděpodobností se vám stane, že už vnitřní prostory, kam chodíte s přáteli či rodinou relaxovat, extrémně rychle zajdou a nebudou vypadat nijak hezky. My se soustředíme na základní činnosti, jež se údržby a zvelebení interiéru sauny přímo dotýkají.

Čistič do sauny

Zdroj obrázku: sauna.cz

Efektivní čištění dřevěných povrchů

Základem jakékoli sauny jsou dřevěné materiály, z nichž jsou často vyrobeny dokonce i mnohé saunové doplňky. Právě proto je nutné volit přípravky, které jsou určeny speciálně na čištění a impregnaci dřevěných povrchů. S obyčejnými čističi byste nebyli schopni dokonale odstranit veškeré nečistoty, jimiž je povrch zanášen. Velmi důležitá je pravidelná impregnace dřeva, která zajistí jeho stále svěží vzhled, jenž odolá i neblahému působení neustálé vlhkosti. Samozřejmostí je i pravidelná desinfekce schopná bavit povrch mikrobů a zdraví škodlivých částic.

Speciální nátěry

Na dřevo v interiéru sauny je zapotřebí zvolit i speciální nátěry. Právě barva do sauny zajistí jeho maximální životnost a krásný lesklý design. Výbornou volbou jsou zejména akrylové vodou ředitelné barvy schopné dát dřevu jakýkoli odstín dle vašich představ. Vyčistit je ale třeba i ostatní části v této místnosti, mezi něž se řadí kupříkladu osvětlení do sauny a jiné věci. I kamna si zaslouží precizní péči! Dále je třeba měnit aroma do sauny a věnovat se i údržbě ozvučení.

Barva do sauny

Zdroj obrázku: sauna.cz

Nakupujte originální účinné prostředky

Jestliže chcete mít vaši saunu dlouhodobě krásnou, vyplatí se vsadit na originální čisticí prostředky. Výbornou volbou jsou zejména různé čističe sauny od společnosti Harvia, tradičního výrobce saun. Najdete je na webových stránkách sauna.cz. Zvolit si můžete některý z mnoha produktů, a to za velmi výhodné ceny.

Zdroj náhledového obrázku: sauna.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *