Dům

Rodinné bungalovy jsou stále oblíbenější a není to jen cenou

Koupit si při dnešních cenách rodinnou vilku nebo alespoň větší byt je pro mnoho rodin zhola nemožné. Tato smutná pravda neplatí pouze pro současnost, ale pravděpodobně se bude týkat i dalších několika let.

Kdo chce dnes bydlet kvalitně a ve svém, ten musí zvážit různé možnosti. Jednou z těch nejzajímavějších jsou rodinné bungalovy.

Domy na klíč

Alternativní bydlení je dnes atraktivnější než kdy jindy. A na vině není pouze přemrštěná cena klasických obytných nemovitostí. Ani domek či bungalov na klíč nejsou zrovna nejlacinější. Dají se ale postavit podle představ zadavatele, což je velká přidaná hodnota.

Projekty rodinných domů a bungalovů je dobré vždy svěřit kvalitní firmě, která má už nějakou historii a může se pochlubit celou řadou spokojených zákazníků. Hlavně v takových případech pak může mít zákazník alespoň náznak jistoty, že se práce nezastaví ve své půlce kvůli krachu stavební firmy.Dům

Foto: jpvarchitekt.cz

Kvalitní návrhy

I když si většinou může zákazník sám říci, jak by měl výsledek vypadat, konečné slovo musí mít vždy architekt. Ti opravdu kvalitní, třeba Ing. arch. Jan Pavel Vlček, dokáží tvořit projekty moderních bungalovů tak, aby dávaly po architektonické stránce smysl zvenčí i zevnitř a zároveň s nimi byli maximálně spokojení i klienti.

Výsledkem jsou pak stavby, jež dokonale ladí s prostředím, jsou maximálně praktické, a ještě z nich mají jejich obyvatele velkou radost.DůmFoto: jpvarchitekt.cz

Jsou rychleji postavené

Projekty bungalovu jsou o něco jednodušší na realizaci než klasické rodinné domky, díky čemuž jsou nejen levnější, ale rovněž i rychleji hotové. Platí to jak pro architektonicky prostší stavby typu bungalov do L, tak i pro složitější projekty bungalovů s garáží.

Nejde o nejlepší bydlení, které si lze dnes pořídit, nicméně kdo chce bydlet ve svém a za poměrně dobrých cenových podmínek, ten by měl nad koupí této formy obydlí alespoň uvažovat.

Náhledové foto: jpvarchitekt.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *