radiator-250558_640

Revize plynových kotlů: Podle čeho vybrat tu správnou společnost

Máte doma plynový kotel? Šlape jako hodinky, nebo se občas zadrhává a faktury za plyn se vám zdají dost vysoké? Ať už je vaše situace jakákoli rozhodně musíte myslet na revize kotle. Ty se musí stát jakousi samozřejmostí. V ročním intervalu je třeba revizi vždy absolvovat. Specialisté se vám podívají na kotel a zrevidují, jestli pracuje správně, nebo nikoli. V případě potíží samozřejmě jakékoli nesrovnalosti dají do pořádku.

Komplexní služby se vším všudy

Samotné revize plynových kotlů musí být komplexní záležitostí se vším všudy. Technik dané společnosti, který k vám dorazí, má za úkol projít kotel od A až po Z. Překontroluje stav všech hadiček a dalších součástí zařízení. Zjistí, zdali někde neuniká plyn a kotel nefunguje jinak, než by měl. Specialista kotel demontuje a prověří i veškeré jeho vnitřní části. Následně dá přístroj do původního stavu.

Dodávka veškerých dílů samozřejmostí

Určitě si dejte pozor na to, jakou formu vybíráte z hlediska jejich přístupu k náhradním dílům. Vybrat je třeba specialisty, již nabízejí kompletní sortiment veškerých komponentů, které s provozem plynového kotle souvisejí. Určitě není od věci, když specialisté řeší třeba také chemické proplachování výměníků a mnohé jiné záležitosti. Musí jednoznačně vědět, jaká je životnost jednotlivých dílů kotle a kdy je vyměnit.

Záruční i pozáruční servis

Firma, s níž se rozhodnete spolupracovat, by měla nabízet jak záruční, tak i pozáruční servis. zajistit musí kompletní projektovou dokumentaci, a to jak z hlediska vody, tak i plynu, elektra a topení. Určitě by měla poskytovat také kominické a elektrikářské práce. Zapomenout nelze ani na měření oxidu dusíku a CO. O váš vytápěcí systém se zkrátka postarají se vším všudy. A na koho se obrátit? Naším tipem je společnost AT SERVIS-TEPLO s.r.o.

Radiátor: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *