Provázková záclona

Provázkové záclony: Vyberte si variace dle své chuti

Rádi byste nějakým způsobem funkčně vyzdobili váš interiér? Možností je spousta, přičemž velmi oblíbené jsou originální záclony. Ostatně již mnohá dávná úsloví jasně hovoří o tom, že právě přítomnost záclon svědčí o obydlenosti konkrétního objektu. Jestliže zvolíte unikátní záclony, dostanou vnitřní prostory ještě další zajímavý rozměr. Naším tipem jsou provázkové záclony. Právě na jejich přednosti se zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Provázková záclona

Zdroj obrázku: provazkova-zaclona.cz

Praktická a zajímavá designová alternativa

Kvalitní provázková záclona je maximálně praktickým interiérovým doplňkem. Vhodná je především díky tomu, že z ní lze vytvářet nejrůznější sestavy. Svazováním to dokáže úplně každý. Bez jakýchkoli obtíží dáte dohromady svazky tak, aby vše vypadalo naprosto originálně a stylově. Zkracování těchto záclon také není nijak složité a je možné s nimi pracovat dle vašich potřeb. Stačí k tomu pouze jejich pověšení a použití nůžek. Konce se třepit nebudou, takže se není třeba obávat ani ošuntělého vzhledu.

Provázková záclona

Zdroj obrázku: provazkova-zaclona.cz

Ostatní přednosti provázkových záclon

Spolehnout se u tohoto typu záclon můžete také na vysokou životnost. Jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, takže i jejich nasazení na garnýž nebude nijak složité. Může se přitom jednat jak o zavěšení na záclonovou tyč, tak i uchycení pomocí takzvaných žabek. Optimální je jejich nákup po dvou kusech. V kombinaci s garnýží vypadají mnohem lépe a dojde k vytvoření opravdu husté záclony. Bez problémů částečně alternují klasické sítě proti hmyzu, jejichž vzhled není zrovna vábný. A co údržba? Lze je pohodlně opakovaně prát v pračce.

Provázková záclona

Zdroj obrázku: provazkova-zaclona.cz

Vyberte si ze spousty barevných variací

Nikde není psáno, že byste museli mít automaticky obyčejné bílé provázkové záclony. Stylové kombinace vytvoříte třeba se zelenými nebo oranžovými či jinými odstíny. Navíc lze sehnat provázkové záclony levně. Přesvědčit se o tom můžete na provázková-zaclona.cz.

Zdroj náhledového obrázku: provazkova-zaclona.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *