Projekt Bella Vita nabízí luxusní bydlení

Moderní a luxusní bydlení v Praze je dnes k dispozici v různých částech hlavního města. Pokud si ale budete chtít užívat maximálně příjemného života v luxusní rezidenci, pak máte jedinečnou možnost v areálu Bella Vita. Tento projekt je v mnohém unikátní. Jedná se o byty a řadové domy, které vznikly jako součást rekonstrukce historické viniční usedlosti pocházející původně ze 17. století. V současnosti se tady nachází celkem 15 bytů, jejichž celková rozloha činí od 81 do 260 m2. Starobylé kouzlo v kombinaci s maximální modernou je naprosto unikátní a slibuje skvělé bydlení se vším všudy. A to jsou součástí areálu ještě nebytové prostory od 65 do 120 m2. Ostatně i proto projekt Bella Vita získal odměnu realitní projekt roku.

Skvělá dopravní dostupnost

Usedlost Bella Vita se nachází v Praze 6, a to pouhých 7 minut pěší chůze od tramvajové zastávky Vypich. Stejnou vzdálenost urazí obyvatelé této nemovitosti i k nově budované zastávce pražského metra Motolská nemocnice. Ta má být otevřena v průběhu letošního roku. Přímo před celým areálem je také zastávka autobusů MHD, na kterou zajíždí hned šest linek. Do centra hlavního města se tak dostanete městskou hromadnou dopravou za pouhých 20 minut. Automobilem cesta trvá ještě o pět minut méně. Chcete-li se dostat mimo Prahu, pak nemusíte přes centrum. Třeba na letiště Václava Havla se dostanete za pouhých 10 minut.

Zdroj obrázku: bella-vita.cz

Pohodlí a bezpečnost

Pohodlné bydlení v této nemovitosti zaručí i volný vstup do bazénu anebo do sauny. Ve venkovních prostorách můžete klidně uspořádat nějakou skvělou party, a to k jakékoli příležitosti. Díky stoprocentní bezpečnosti v areálu budov Bella Vita si mohou hrát nerušeně vaše děti hrát na zahradě bez hlídání. Areál má jednak svého správce a jednak je také kamerově zabezpečen.

Zdroj obrázku: bella-vita.cz

Je libo nakupování či zábavu?

Budete-li si potřebovat nakoupit, máte jedinečnou šanci hned ve čtyřech velkých obchodních a zábavních centrech Smíchov, Šestka, Zličína Butovice. Na Vypichu se nachází i obchodní dům Kaufland. Dojdete sem za pouhých 10 minut. Samozřejmostí jsou i sportovní a rekreační prostory, kde si můžete zahrát například golf, squash či tenis. Projít se můžete jak v parku Ladronka, tak i třeba v oboře Hvězda. Pokud se budete chtít informovat více o skvělém, bydlení v Bella Vita, pak se stačí pouze podívat na kontakt a podívat se sem na vlastní oči.
Zdroj náhledového obrázku: bella-vita.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.