úklidové služby

Profesionální úklidové služby a bezpečnostní agentura Zlín

Úklidová firma ASTREMA PLUS nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové služby Zlín a jeho okolí. Pro své klienty nabízí pravidelný úklidový servis administrativních budov, kanceláří, nemocnic, škol, školek, domovní úklidy nebytových prostor – panelových domů, klasický úklid bytů po rekonstrukci a malování a dokončovací práce v interiérech před kolaudací.

Ochrana2

Zdroj obrázku: astrema.cz

Svým zákazníkům firma zabezpečuje úklidové služby Zlín – úklidovou chemii, hygienický spotřební materiál, bytovou drogerii, desinfekční servis. Veškeré prostředky jsou nejen spolehlivé, ale zároveň splňují nejpřísnější ekologická a kvalitativní kritéria a jsou šetrná vůči materiálům, na která jsou použita.

Zákazníkům je zaručeno solidní a vstřícné jednání s nalezením vhodného řešení i pro nestandardní situace, ušetření drahocenného času a hlavně nákladů, vytvoření příjemného a čistého a vitalizujícího prostředí. Upravení časového rozvrhu prací tak, aby to maximálně
vyhovovalo vašim požadavkům, použití těch nejlepších a nejkvalitnějších prostředků a poskytnutí náhradního plnění. Nově také mytí výloh, obkladů, dveří, např. po stavebních pracích.

Astrema nabízí i monitoring a ostrahu objektů s informováním o narušení 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Zdroj náhledového obrázku: astrema.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *