Lešení

Každá stavba si vyžaduje kvalitní lešení

Práce ve výškách je obtížná a vyžaduje si pohodlný přístup, který může být zajištěn zejména kvalitním lešením. Nabídka různých firem na trhu je poměrně bohatá, nicméně ne všechny modely splňují požadavky na kvalitu za přijatelnou cenu. Chcete-li si vybrat z širokého spektra nejrůznějších lešení, vyplatí se vsadit na společnost Lehmann Technik, kterou si představíme v následujících řádcích. Soustředit se budeme i na veškerý sortiment, který nabízí.

Tradiční prodejce lešení

Společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. byla založena již v roce 1994 a do roku 2000 byla velmi úzce napojena na známou německou firmu Lehmann Zugangstechnik GmbH, jejímiž majiteli byli bratři Lehmannové. Od roku 2000 má tato firma jednoho jediného vlastníka, tradiční název jí však zůstal a nabízí stále vysoce kvalitní sortiment lešení, hydraulických plošin a dalších stavebních pomůcek. Hlavním partnerem a dodavatelem společnosti Lehmann Technik je firma Custers Hydraulica B. V.

Hliníkové lešení a hydraulické plošiny

Jestliže potřebujete kvalitní hliníkové lešení, můžete si jej pořídit v různých podobách. Výbornou volbou jsou zejména pojízdné modely, které si najdou místo na jakékoli stavbě. K dispozici jsou ale i sloupové anebo malé fasádové lešení. Pokud si lešení nebudete chtít přímo koupit, můžete si jej pronajmout. Při krátkodobých stavebních úpravách vyjde pronájem na mnohem menší finanční částku. Délku pronájmu si sami domluvíte, od čehož se bude odvíjet i cena.

Vyberte si další druhy lešení a plošin

Mimo hliníková lešení si můžete u firmy Lehmann Technik ČR s.r.o. vybírat i nejrůznější závěsné a šplhací lávky. Díky nim bude stavba mnohem jednodušší a efektivnější. Vybrat si budete moci i z ucelené řady schodišťových robotů. Díky nim bude přeprava velmi těžkých materiálů do schodů naprostou hračkou. U staveb a rekonstrukci patrových budov se stanou služby těchto robotů doslova nedocenitelné.

Zdroj náhledového obrázku: lehman.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *