úklid

Profesionální úklid firemních prostor se vyplatí

Vlastníte soukromou firmu a už vás obtěžuje neustálý nepořádek na pracovišti? Pokud ano, měli byste přestat řešit úklid svépomocí anebo některou nespolehlivou společností a najít si nového partnera, který se postará komplexně o uklizení veškerých interiérových i exteriérových prostor areálu vaší firmy. Výbornou volbou je společnost Ksena s.r.o., jejíž služby si v následujících řádcích představíme.

Jak funguje profesionální úklid

Rozhodnete-li se pro profesionální úklid kanceláří, budou mít veškeré činnosti následující harmonogram. Nejprve vás navštíví technik, který si pečlivě prohlédne firemní prostory. Následně vyhodnotí potřeby konkrétního provozu včetně vašich dalších požadavků a přání. Když si všechno vyslechne, dojde ke stanovení individuálního řešení úklidu. Navrhne a nastaví optimální rozsah a také celkovou četnost úklidových prací. Může se jednat jak o jednorázový, tak o pravidelně se opakující úklidové činnosti.

Co vše pojímá pravidelný úklid kanceláří?

Kancelář představuje prostředí, jež musí vypadat reprezentativně a její celkový vzhled se pozitivně či negativně projeví i na pracovní morálce zaměstnanců. Pravidelný úklid je tedy samozřejmostí. Pojímat musí hned několik činností, které pro přehlednost uvádíme v následujících bodech.

–          kompletní setření prachu z nábytku

–          odstranění prachu z parapetů a jiných součástí interiérů

–          vysypání všech odpadkových košů, vytřídění odpadu

–          doplnění hygienických potřeb

–          odstranění ohmatů ze všech dveří a lesklých prostor

–          úklid podlahy v suché i mokré podobě

Dokonalá hygiena za skvělé ceny

Profesionální úklid dokáže zajistit dokonalou hygienu. Komplexní úklid firem totiž spočívá i v péči o toalety, koupelny a další prostory. Důležitá je především desinfekce umyvadel a toalet. Vyleštěné musí být i obložení, zrcadla či zásobníky papírů na utření rukou. Společnost Ksena se zkrátka postará o vše okolo úklidu vašich firemních prostor, a to za skvělé ceny.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *