Profesionální servis a opravy lisů

Lis

Podnikáte-li v oboru, ke kterému potřebujete těžké stroje, jistě víte, že jejich oprava není jednoduchá. Stroje nelze jen tak jednoduše někam převézt. A protože jde o složité konstrukce, potřebujete opravdu profesionální společnost, aby svoji práci odvedla na jedničku. Víme, kde servis sežnete.

Kdo dělá servis lisů?

Pokud provozujete společnost s těžkými stroji, pak jistě potřebujete zajistit minimálně jejich údržbu. Když se něco stane a stroj přestane fungovat, nemůžete dlouho čekat. Zastavení výroby, to jsou ztráty jako na běžícím pásu, na němž něco produkujete. Proto je zapotřebí být i připraven, abyste v případě potřeby nehledali někoho na poslední chvíli a navíc s nejistotou, jestli servis dobře dopadne. Optimální je, když na servis lisů nečekáte déle jak 48 hodin. Vyberte si proto společnost, která má dobré reference, letitou zkušenost a jistým vodítkem je i její působnost. Společnost, jež poskytuje své služby nejen v jedné lokalitě, ale i celé České republice, má zřejmě velmi dobré služby. A pokud expandovala do zahraničí, tím lépe. Takovou je například opravárenská a servisní společnost IMONT press s.r.o.

Spolehlivý servis kovacích zařízení

Servis kovacích zařízení, opravy lisů nebo tvářecích strojů je založen na tom, že profesionálové přijedou rovnou k vám, zjistí příčinu poškození a hned vám navrhnou opravu včetně ceny. Optimální je, když má společnost zásoby součástek na skladě nebo mají takové kontakty, že je výrobci rychle dodají. Pak záleží na tom, jakým způsobem lze opravu provést. Složitější práce se dělají na místě, někdy jde jistý komponent vyjmout, odvézt jej do opravny, kde ho pracovníci dají do pořádku. Spolehlivou společností je v této sféře www.imontpress.cz. Společnost se specializuje na montáže, servis a opravy strojních zařízení, hlavně lisů, kovacích a tvářecích strojů. Poskytují i výrobu a montáž konstrukcí a dopravníků či stěhování strojů. Na trhu se pohybují již od roku 1997, za čtvrtstoletí si tak získali renomé a právě tato společnost má zakázky i po celé republice i Evropě.

Náhledové foto: imontpress.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.