Boček úklid

Profesionální čištění koberců se vyplatí

Máte doma nebo ve firmě krásné koberce a rádi byste, aby neustále vypadaly skvěle? Určitě ano. Bez kvalitní péče se ale stoprocentně neobejdete. Můžete samozřejmě vše řešit svépomocí, nicméně vše vám zabere velkou porci času a výsledek nebude ani z poloviny takový, jako by celé čištění řešili profesionálové. I proto se soustředíme na nabídku společnosti Boček úklidové služby, jež poskytuje profesionální čištění koberců a mnohé další služby týkající se úklidu.

Strojové čištění koberců

Moderní specializované čištění koberců Praha se vyznačuje především vysoce specializovanými metodami. Jmenovat bychom měli extraktorový způsob mytí, který je maximálně efektivní. Charakteristický je tlakovým čištěním. Základem je nástřik pomocí trysek a následné odsátí. Využít mohou zájemci i extraktorového mytí v kombinaci s kotoučovým přístrojem, popřípadě válcovými kartáči. Vybavené mohou být i speciálními tryskami pro suché čištění za pomocí sypké směsi. Díky práci specializovaných strojů skvrny zmizí velmi rychle.

Nechte si vyčistit i čalouněný nábytek

K nedílnému vybavení jakýchkoli obytných či komerčních prostor patří také stylový nábytek. Zejména ten čalouněný vyžaduje pravidelnou péči a údržbu. Sami si jej sice můžete vyčistit a lze se mu pravidelně věnovat. Komplexní vyčištění zvládnou ale pouze profesionálové. U zmiňované společnosti se můžete spolehnout na hloubkové vyčištění extraktorovou metodou. I starší čalouněný nábytek bude vypadat jako nový.

Komplexní úklid od specialistů

Ať už potřebujete mytí koberců nebo sedacích souprav, můžete se spolehnout na firmu Boček úklidové služby. Ta nabízí mimo jiné i mytí oken, parapetů a spousty dalších úklidových sužeb. Stačí se pouze podívat na její web bocek-uklid.cz a vybrat si přesně to, co potřebujete. Budete tak mít jistotu, že interiér vašeho bytu nebo kanceláře bude vypadat naprosto perfektně.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *