Doplňky do koupelny

Prodejci nábytku bodují s praktickými doplňky do koupelny

Těžko byste hledali člověka, pro kterého by koupelna nepředstavovala intimní místnost. Je to část vašeho osobního prostoru, která neslouží pouze k rannímu „nasazení obličeje“, ale hlavně i k odložení celodenního stresu avečerní relaxaci. Ve své koupelně se tak musíte cítit dobře. Jak toho docílit?

Je samozřejmostí, že v prvé řadě vždy záleží na designu koupelny. Její výslednou tvář však v druhé řadě také velmi ovlivňují koupelnové doplňky. Právě na ty se dnes zaměříme.

Koupelnové doplňky musí nejen ladit s designem koupelny, ale hlavně musí být praktické. Pojďme se podívat na některé z nich, které prodejci nábytku nabízejí ve svém sortimentu.

Stylový stojan na ručníky

Jedním z nejpoužívanějších koupelnových doplňků jsou držáky na ručníky. Těch klasických je celá řada.

V poslední době jsou všakhitem praktické víceúčelové stojany na ručníky z přírodního bambusu.

Tato oblíbená exotická dřevina je velmi tvrdý a odolný materiál, který je resistentní vůči vlhku a dalším přírodním vlivům. Hodí se tedy i k  masážním bazénům, whirlpool a vířivkám,do koupelen a prostor se zvýšenou vlhkostí.

Bambusové stojany na ručníky se prodejcům nábytku povedly na jedničku.

Němý sluha

Prádelníkyz ratanu

Vlhké prostředí ani za mák nevadí také stylovým ratanovým prádelníkům, které jsou dalším vydařenýmdoplňkem do koupelny.

Tento oblíbený druh nábytku je nicméně díky svému vzhledu a několika praktickým košům na prádlo vhodný do všech prostor vašeho bytu.

Prádelník z ratanu

Moderní koupelnová sestava

U lidí se zálibou v moderních trendech v poslední době bodují jednoduché koupelnové sestavy, skládající se z keramického umyvadla, zrcadla s osvětlením a z lakované umyvadlové skříňky z lamina.

Díky minimálním požadavkům na prostor jsou tyto koupelnové sestavy vhodné i do menších koupelen.

Koupelnová skříňka

Ušetřete místo se skříňkou nad pračku

Pro optimální využití koupelnového prostoru nad pračkou či sušičkou prodejci nábytku nabízejí i kombinovanou skříňku. Jedná se o kombinaci regálu s dvěma variabilními policemi, do nichž se například hodí ručníky, mýdla a podobně.

Skříňka nad pračku má opěrné nohy dlouhé až na zem, které mohou být rozvibrovány pohybem samotné pračky. Právě proto je konec noh opatřen plastovými kluzáky, díky nimž se nemusíte bát, že byste museli opravovat poškrábanou podlahu.

Zdroj obrázků: https://www.sconto.cz/

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *