Okna Macek
09/03/2016
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Plastová okna na míru přináší maximální úsporu

Stavíte nový dům anebo rekonstruujete stávající? Pokud ano, měli byste řešit především vytápění a spolehlivou izolaci. Tepelné úniky z mnohých domácnosti i komerčních staveb lze ovšem většinou eliminovat naprosto jednoduše. Výměnou oken. Právě jimi se totiž z interiéru dostává ven velké množství tepla. Pokud nevíte, u kterého výrobce plastová okna na míru sehnat, poradíme vám. Zaměříme se na nabídku společnosti Okna Macek, jež nabízí spousty zajímavých výhod.

Okna Macek

Vysoká kvalita zaručena

Nová plastová okna od zmiňované firmy se vyznačují především vysokou kvalitou všech svých součástí. Volit budete moci z několika německých PVC profilů typických jak rovnými, tak i předsazenými křídly. Díky vícekomorovému provedení jsou okna maximálně pevná. Samozřejmostí je i originální těsnění TPE nebo EPDM s dlouholetou životností. Zapomenout nelze ani na přítomnost distančního rámečku, který omezí rosení a namrzání. Výroba plastových oken je natolik precizní, že zajistí vynikající tepelnou izolaci, jež přinese velkou úsporu na vytápění interiéru. Ochráněni budete i před hlukem z venkovního prostředí.

Na vzhledu záleží

Velmi důležitý je i celkový vzhled oken. Vybírat si budete moci z pestré palety typů oken a také barevného provedení rámu. Moc hezké jsou imitace nejrůznějších dřevěných povrchů. Není problém vybrat si jakoukoli barvu na vnější část rámu a uvnitř pouze bílou. Volit můžete z nabídky také žaluzie, předokenní rolety a parapety dle vlastního vkusu.

Okna Macek

Spousta dalších výhod

Vynikající je i dostupnost společnosti Okna Macek, která má 43 poboček po celé ČR. I díky tomu bude montáž plastových oken co nejrychlejší. Spolehnout se budete moci na optimální poměr mezi cenou a kvalitou oken, která se hodí i pro vybavení nízkoenergetických a pasivních domů. Na všechna plastová okna se vztahuje záruka v době trvání 10 let. Že nemáte hotovost na jejich objednání? Nevadí. Koupit je můžete klidně i na splátky, a to bez navýšení.

1 komentář
  1. jiri.urbanovsky@email.cz'

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.