Proč pořídit vašemu mazlíčkovi automatický dávkovač krmiva

Pes

Moderní technologie pronikají do všech oblastí našich každodenních životů. Neobejdeme se bez nich v práci i osobním životě. Užitečné ale mohou být nejen pro člověka, nýbrž také pro jeho domácí mazlíčky. Takovým kusem technologie, který je přímo určený pro naše zvířecí parťáky, je automatický dávkovač krmiva. Proč byste ho měli pořídit i vašemu čtyřnohému kamarádovi?

Co je automatický dávkovač krmiva?

Je asi zřejmé, že automatický dávkovač krmiva je užitečný především v době, kdy není doma nikdo, kdo by mohl zvířátko nakrmit. Dávkovač se postará o pravidelný přísun jídla pro vašeho domácího mazlíčka, který bude mít vždy plně nasypanou misku dobrot.

Hlavní výhodou zařízení tedy je, že se postará o krmení zvířete v době, kdy nejste doma, ať již jste v práci nebo na dovolené. Dá se samozřejmě nastavit čas i množství krmiva, pravidelnost i počet dávek, které bude vaše zvířátko dostávat během dne. Pokud se vzdálíte na více hodin, nebo dokonce několik dní, jistě budete chtít jistotu, že váš mazlík dostal baštu.

Kočka

Foto: Pixabay

Využití moderních technologií

Otvor, kterým se sypou granule, funguje tak, že se po nasypání granulí uzavře víkem. Díky tomu nevnikne ke krmení vzduch. Granule nebo jiné krmení tak zůstanou dlouho čerstvé, jídlo se nezkazí, ani nechytne žádnou plíseň.

Dávkovače také často disponují připojením k wi-fi a kamerou, takže můžete vašeho mazlíčka vidět, případně i slyšet. Stejně tak mazlíček uslyší váš hlas. A pokud se vám přitom bude zdát, že mazlíček ještě obejduje kolem jídla a je stále hladový, postačí přes telefon odkliknout další dávku jídla. Nemůže se tak stát, že by mazlíček trpěl hlady.

Automatický dávkovač je samozřejmě připojený ke zdroji elektrického napětí, ale jeho odběr je minimální. A aby nedošlo při výpadku proudu k maléru, bývají dávkovače zajištěné nouzovým napájením. Dopřejte tak komfort mazlíčkovi a sobě trochu více času na věci, které vás baví.

Zdroj informací: https://doopshop.cz/2021/08/10/proc-pouzivat-automaticky-davkovac-krmiva/

Náhledové foto: Pixabay

Stylové bydlení je skvělé. Vím o něm hodně a chci se o to podělit.