Proč jsou lepší plastová okna a dveře?

Plastová okna

Okna a dveře nekupujeme každý den, a proto asi hned nebudete vědět, jaký typ oken a dveří jsou pro vás ty vhodné. Mohou vám poradit přátelé, jenže vkus a potřeby lidí se liší. My vám dnes představíme výhody plastových oken i dveří.

Jak vybrat plastové dveře?

Plastové dveře jsou variabilní z hlediska designu, nabízí široký výběr kombinací např. s bezpečnostními prvky a hlavně se jedná o levnější variantu než dřevěné dveře. Kvalitou jsou ovšem srovnatelné, i plastové dveře jsou totiž zhotoveny z masivních profilů vyztužených pozinkovanými prvky. Lze je vyrobit přesně dle požadavků klienta, nabízí se v široké škále barevných odstínů i mnoha skleněných výplní. Jsou vysoce odolné, splňují značné nároky na design a snadno se udržují. Právě takové nabízí firma specializující se na plastové dveře Plzeň a okolí, společnost PGOkno. Její doménou jsou jak interiérové, tak i vchodové dveře Plzeň. Zabývá se výrobou kvalitních dveří i oken z plastu a využívá špičkové profilové systémy Kömmerling.

 

Plastová okna

Foto: PGOkno

Kvalitní plastová okna

Plastová okna představují finančně příznivou variantu, ovšem není to na úkor kvality. Naopak, ta se roky zlepšuje a leckdy ji lidé ocenění před dřevem, jež je dražší, ale například někomu vadí náročná údržba, nedobré těsnění apod. Plastová okna jsou pevná, bytelná a spolehlivá. Nemusí být jen bílá, mohou mít dezén evokující dřevo, takže můžete mít naturalistický vzhled. Plastová okna se snadno udržují, nepotřebují například péči v podobě impregnace, jakou vyžaduje dřevo. Jestli máte dřevěnou chaloupku nebo žijete v památkové zóně, kam plastové objekty nesmí, zvolte přírodní variantu, která je pro památkáře většinou schůdná. Plastová okna Plzeň jsou z hlediska izolace lepší. Proto oslovte spolehlivou firmu, která vám zajistí to nejlepší.

Náhledové foto: PGOkno

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.