Vířivka

Proč jsem si vybral vířivku Villeroy & Boch

Pořídím si vířivku

Mým velkým snem bylo, že jednou budu mít na zahradě vířivku, do které budu moct chodit relaxovat kdykoliv se mi zachce, po těžkém pracovním dni, v jakémkoliv počasí nebo ročním období.

Samozřejmě jsem o ní velmi dlouho uvažoval. Koupě vířivky není záležitost, jako kdybych si šel koupit chleba do supermarketu. Museli jsme si rozmyslet, jakou vířivku si pořídíme a to v dnešním obrovském spektru prodejců a výrobců nebylo nic jednoduchého.

Nakonec naše volba padla na společnost Eurowellness s.r.o., od které jsme si koupili vířivku značky Villeroy & Boch. Proč právě tuto vířivku? Popíšu vám, podle čeho jsme se rozhodovali.

Vířivka Villeroy & Boch

Zdroj obrázku: spa-virivky.cz

Design vířivky

První, co jsem na vířivce vybíral, byl její design. Vířivku máme umístěnou na zahradě u našeho domu, a tak jsme chtěli, aby nám dělala i trošku parády před sousedy. Design naší vířivky je velice poutavý a to, co na něm nejvíce oceňujeme, je její osvětlení. Osvětlení vířivky je vnější i vnitřní a můžeme si jej podle nálady libovolně měnit. Záleží tedy jenom na nás, jestli chceme naši vířivku a zahradu ozářit zeleně, modře, nebo nějakou jinou barvou. Vytváříme tím velmi zajímavé osvětlení celé naší zahrady a terasy, která je hned vedle.

Vířivka Villeroy & Boch

Zdroj obrázku: spa-virivky.cz

Proč vířivka Villeroy Boch?

To, čím mě upoutala vířivka společnosti Villeroy & Boch, byl nepochybně její systém trysek Jet Paks. Je to systém, který vám dovoluje vybrat si konkrétní masáž tryskami na daném místě ve vířivce. Jsou to takové panely, které se dají ve vířivce měnit a každý panel má specifické trysky pro dané masáže. Mohl jsem si vyzkoušet nejrůznější sestavení trysek a ty si můžu libovolně měnit i v případě, když je vířivka již napuštěná. A jako další bonus si můžu tryskové panely kdykoliv dokupovat, a tím bude mít moje vířivka mnohem větší možnosti masáží.

Další věc, která se mi na vířivce líbí, je jednoduché a intuitivní ovládání na panelu. Velmi jednoduše si můžeme změnit teplotu, filtrační cykly, podsvícení. Ovládání je velice jednoduché a naučí se ho opravdu každý.

Za vynikající funkci považuji Wifi modul. Tento modul je propojený přes chytrý telefon a můžu s ním kdykoliv vířivku ovládat. Tak například si při odchodu z práce uvědomím, že by bylo fajn, hned po příchodu domů zalehnout do vířivky a dopřát si zaslouženou relaxaci. Vzdáleně přes mobilní telefon tedy nastavím zapnutí vyhřívání a než stihnu přijet domů, čeká na mě ve vířivce příjemná teplota vody a mně nebrání nic v tom, abych se pouze převlékl a šel si užívat volna.

Vířivka Villeroy & Boch

Zdroj obrázku: spa-virivky.cz

Vířivky Villeroy & Boch patří mezi jedny z nejúspornějších na trhu. Podle naměřených údajů společnosti Eurowellness stojí měsíční provoz vířivky kolem 500 – 800 Kč. Když si spočítám, kolik peněz by člověk měsíčně utratil za návštěvu vířivky ve wellness centru, tak se mi vířivka doma mnohonásobně vyplatí. A to nemluvím o tom, že doma vím, jakou mám čistotu vody, jaké tam mám filtry a celkovou hygienu.

V ceně vířivky jsem měl i termokryt a držák termokrytu. To je další věc, která šetří peníze z mé kapsy. Termokryt udržuje teplotu ve vířivce a zbytečně nemusíme vířivku stále dokola vytápět. termokryt je jednoduše ovládán, není k tomu třeba žádné hrubé síly, takže vířivku si pohodlně může otevřít i žena nebo děti. A samozřejme z pohledu bezpečnosti lze termokryt zamknout, aby se děti do vířivky nedostaly vůbec.

Vířivka Villeroy & Boch

Zdroj obrázku: spa-virivky.cz

Služby Eurowellness

Společnost Eurowellness, která vířivky Villeroy & Boch prodává, mi ji dovezla přímo na místo určení, nainstalovali nám ji a uvedli do provozu.

Také nám vše ukázali, jak se ovládá, jak můžeme měnit panely Jet Paks, jak funguje filtrace, ovládání termokrytu, odpověděli nám na všechny naše otázky. Navíc jsme od nich dostali zdarma jako dárek roční chemii do vířivky, takže se nemusíme starat hned o to, kde budeme kupovat přípravky pro kvalitní a čistou vodu.

Zároveň společnost Eurowellness garantuje bezproblémové celoroční využívání vířivky a v případě jakýchkoliv problémů mají poradnu a servis na telefonu. Takže rovnou vím, kam se mám obrátit, pokud dojde k nějakému problému.

A mně tedy nezbývá nic jiného, než si pravidelně užívat s rodinou a přáteli báječné relaxace ve vířivce.

Zdroj náhledového obrázku: spa-virivky.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *