Přistavte si k domu hliníkovou pergolu a relaxujte neskutečně komfortně

Hliníková pergola

Pokud máte rodinný dům a chcete ho ozvláštnit něčím přepychovým, rozhodněte se pro hliníkové pergoly. Jakmile je spatříte, začnete přemýšlet o koupi. Jejich design je totiž prudce moderní a jako bonus dostanete super odolnost a stabilitu.

Po každodenní dřině v práci si potřebujete odpočinout. Ne všichni se však spokojí s relaxací u televize a vyhledávají lenošení na čerstvém vzduchu. K tomu jsou hliníkové pergoly jako stvořené. Tento druh přístřešku se stane nejlepším estetickým prvkem domu či zahrady. Lze je umístit do středu zahrady či spojit přímo s nemovitostí. V poslední době si lidé oblíbili druhou variantu, kdy vstupují z domu přímo na terasu.

Hliníková pergola

Foto: atypy.cz

Dopřejte svému domu moderní kabátek

I když jsou pergoly ze dřeva překrásné a můžete si je vyrobit svépomocí, mají jednu nevýhodu. Bohužel se nehodí k trendy novostavbám a výsledek je jako pěst na oko. Když máte dřevěnou pergolu ve středu zahrady, to by nevadilo, ale jako spojený přístřešek s terasou je to nemyslitelné. Nehledě na to, že jsou hliníkové profily pevné, stabilní, ale také dokážou odolat častému otevírání a a zavírání, mrazu, dešti, větru a nadměrnému vlhku. Nemluvě o jednoduché údržbě.

Pergoly se stahovací střechou jsou v kurzu

Krásná komfortní pergola je snem každého majitele domu. Jenomže ne všichni jsou tak zruční, aby by si ji postavili sami nebo se jim dřevěná varianta k domu prostě nehodí. Nenechte nic náhodě a dejte přednost hliníkovým pergolám se stahovací střechou na míru. Když oslovíte odborníky z Atypy.cz, užijete si relax na čerstvém vzduchu až 10 měsíců v roce. Stahovací střecha je odolná proti větru i dešti, zaujme nepromokavostí a je bezúdržbová. Nejlepší na tom je, že vám během mrazivých dnů v roce neubere světlo v interiéru.

Náhledové foto: atypy.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.