Imitace kamene

Při výběru nové dlažby vsaďte na imitaci kamene či mramoru

Pokud plánujete obnovu dlažby ve Vašem domově, nechejte se zlákat imitací kamene, nebo mramoru. Tento přírodní prvek osvěží design místnosti i celého domu. Její vzhled je velmi originální a můžete se spolehnout také na praktičnost a odolnost dlažby. Proto nachází uplatnění ve všech místnostech, od ložnice přes koupelnu, až po kuchyni.

Design dlažby s imitací kamene napodobuje pískovec, žulu, břidlici, nebo křemenec. Všechny tyto materiály jsou velmi pěkné a nabízejí zajímavé pestrobarevné odstíny. Povrch dlaždic je rustikální a kresba bývá nepravidelná a originálně zbarvená. Můžete si vybrat z mnoha možností velikostí dlažby.

Imitace kamene

Zdroj obrázku: rivesti.cz

Mramorový design přináší optickou hloubku kresby na dlažbě. Jsou velmi věrohodné, kresba žilek na dlažbě musí být jasná a zřetelná, nikdy rozmazaná. Jsou vyhledávány architekty pro použití v interiérech i více zatěžovaných exteriérech.

Informujte se, která dlažba může najít uplatnění v interiéru a současně i exteriéru domu. Díky jejímu užití tak sjednotíte prostory uvnitř domu například s balkonem, terasou, nebo vstupním chodníkem k domu. Obložit můžete také schody nebo část domu. Výhodou je snadná údržba dlažby a její trvanlivost. Hodí se tak pro rodinné použití, i pro zvířecí mazlíčky, kdy snadno uklidíte například po procházce v přírodě.

Dlažby v interiéru jsou také vhodné pro podlahové vytápění, a jsou protiskluzové. Pro exteriér jsou navrženy dlažby mrazuvzdorné tak, aby vydržely teploty pod nulou bez omezení.

Imitace kamene

Zdroj obrázku: rivesti.cz

Jestliže hledáte spolehlivého dodavatele dlažby, oslovte s důvěrou naši firmu. Máme bohatě zásobené sklady s mnoha typy dlažeb. Vypočteme Vám potřebné množství materiálu podle rozměru Vašich místností, poskytneme Vám vzorek dlažby. Nabízíme pouze značkové výrobky s certifikáty kvality výroby, můžete se spolehnout, že dlažba od nás Vám vydrží po dlouhá léta. Ať už jste se rozhodli obléci do nového kabátu celý svůj domov, nebo jen například koupelnu, díky dlažbě od nás získáte opravdu originální vzhled místnosti. Postupně jí můžete přizpůsobit veškeré vybavení a zařídit si moderní, snadno udržitelnou domácnost.

Zdroj náhledového obrázku: rivesti.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *