PREFA nabízí vstupenku zdarma na veletrh PVA EXPO Letňany

Stavíte? Rekonstruujete? Nebo se k nějakému záměru aktuálně chystáte? Pokud ano, tak jistě víte, že inspirace není nikdy dost. Právě proto určitě nezapomeňte na veletrh Střechy Praha, který se bude konat ve známém veletržním areálu PVA EXPO PRAHA. V letošním roce půjde o 22. ročník. Čekat na vás budou novinky a inovace z různých stavebních oblastí, konkrétně z realizací střech či dřevostaveb. Důraz bude kladen na úsporné bydlení. Vstupenky na tuto akci můžete získat zcela zdarma. Jak? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Setkání odborníků z oblasti bydlení a stavby

Jestliže hledáte největší setkání odborníků v oblasti staveb a rekonstrukcí, pak budete na zmiňovaném veletrhu jistě správně. Jedná se o přehlídku:

– dřevěných konstrukcí,

– izolačních systémů,

– solárních řešení,

– fasád,

střešní krytiny,

– zelených střech,

– a mnohých dalších záležitostí.

PREFA nabízí vstupenky bezplatně

Jedním z vystavovatelů představujícím své produkty na veletrhu bude společnost PREFA Aluminiumprodukte. Ta se mimo jiné zaměřuje také na střechy a střešní krytiny. Představí aktuální novinky ze svého portfolia, a to od 6. do 8. února 2020. PREFA vystavuje v hale číslo 3, konkrétně u stánku 315. V pracovní dny si budete moci expozici prohlédnout od 10 do 18 hodin, v sobotu je otevřeno od 9 do 16 hodin. Právě díky této společnosti lze získat jednoduše vstupenka zdarma. Zapotřebí je k tomu jen kód, který získáte od společnosti PREFA.

Máte se opravdu na co těšit

Ještě před návštěvou veletrhu se vyplatí prohlédnout si program. Na každý den jsou naplánované různé akce, jichž se mohou návštěvníci účastnit. Jen namátkou bychom mohli jmenovat soutěže zručnosti, v nichž je spousta zajímavých cen. A co třeba taková přednáška o využití dronů při stavbě. Víta, jak se starat o šikmou střechu? Na veletrhu se to také dozvíte.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *