Rezidence Hadovitá

Představujeme Rezidenci Hadovitá – nově vznikající projekt na Praze 4

Praha v posledních letech neustále roste. Developerské společnosti za poslední roky postavily desítky projektů bytových domů, rodinných domů, vil i komerčních objektů. Další projekty se neustále plánují a teprve jdou do fáze výstavby. Některé z nich jsou jedinečné a originální a rozhodně stojí za zmínku. Například Rezidence Hadovitá, která teprve bude stát v městské části Praha 4.

Lokalita, která rozhodně není jako každá druhá

Rezidence Hadovitá si pro svůj vznik vybrala odlišnou cestu, než jakou volí většina developerů. Jako ideální místo pro výstavbu byly zvoleny Michelské stráně a právě zde vzniknou nové byty Praha 4. Když developerské společnosti hledají pro výstavbu nových projektů prostory, většinou si vybírají rovná místa, kde zástavba nebude znamenat žádné větší starosti. Michelské stráně jsou složitý a svažitý terén, žádná rovina. Ale nic se nebude rovnat. Zkušení architekti Arx Studia totiž navrhli členitý koncept budov tak, aby zapadal do svažitého terénu. Budovy budou působit tak, jako by do přírod patřily odjakživa. Z největší překážky se vytvořila největší přednost.

Rezidence Hadovitá

Zdroj obrázku: rezidencehadovita.cz

Bytové dispozice podle nových trendů

Vnější části budovy jsou propracované do posledního detailu. V projektu Rezidence Hadovitá vzniknou hned 3 budovy s desítkami nových bytů. Byty jsou v dispozicích od skromnějších 2+kk až po rozlehlá 4+kk. Nové byty v Michli mají i propracovaný interiér. Vnitřní dispozice bytů jsou navrženy pro maximální využití prostoru – žádná „hluchá“ místa bez užitku. Velký důraz byl kladen i na prosvětlení každé místnosti přírodním světlem. Přesně podle trendů moderní architektury.

Rezidence Hadovitá

Zdroj obrázku: rezidencehadovita.czRezidence Hadovitá

Zdroj obrázku: rezidencehadovita.cz

Praha 4 nebyla vybrána náhodou

A proč si vybrat právě Prahu 4 jako ideální místo k bydlení? Tato městská část se postupem času stává stále žádanější pražskou lokalitou. O byty na prodej v Praze 4 je stále větší zájem. Tato městská část se tak pomalu ale jistě stává moderním centrem Prahy. Více informací o Praze 4 najdete zde.

Zdroj náhledového obrázku: rezidencehadovita.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *