Zahradní bazén

Naplánovat bazén se vyplatí už nyní v zimě

Díváte se ven a máte pocit, že zima nikdy neskončí! Jedná se opravdu o zdání. Ani se nenadějeme a budeme opět chodit po venku jen v krátkých kalhotách či plavkách. Právě z toho důvodu se vyplatí popřemýšlet nad vlastním bazénem. Jeho nákup je ideální už právě nyní. Berte totiž v potaz fakt, že na jaře ho postavíte a v létě se už budete koupat. Máte představu o tom, co všechno je nezbytné před nákupem promyslet? Pokud ne, jste na správném místě. Poradíme vám.

Zahradní bazén

Zdroj obrázku: albixon.cz

Jaký typ bazénu je optimální?

Odpověď na tuto otázku určitě nebude jednoznačná. Jestliže preferujete spíše ekonomičtější řešení a jednoduchou realizaci, vsaďte na nadzemní modely. Při jejich sestavování odpadnou starosti s výkopovými pracemi a následně s betonováním základů. Pokud chcete luxusní řešení přímo na míru, nebojte se modelů integrovaných přímo v zemi. Především se zastřešením bazénu získáte naprosto skvělé řešení bez jakýchkoli kompromisů. Při výběru přihlédněte i k celkovému místu určenému pro bazén a také ke tvaru bazénů. Jednat se může jak o ovály, tak i o kruhy anebo obdélníkové tvary.

Bez příslušenství se neobejdete

Nesmírně důležité je i příslušenství k bazénu. Bez něj se zkrátka neobejdete! Základem pro údržbu vody je spolehlivá bazénová filtrace, optimálně písková. Její nákup se odvíjí od množství vody. Čím je větší, tím výkonnější model je třeba zakoupit. Stejně tak vám pouze základní obyčejná filtrace neutáhne solární ohřev. Nezapomeňte ani na skimmer, bazénová čerpadla, vysavač, chemii a mnohé ostatní příslušenství.

Zahradní bazén

Zdroj obrázku: albixon.cz

Vyberte si z bohaté nabídky u Albixonu

Nevíte, u jaké společnosti si ten správný bazén s příslušenstvím vybrat? Naším tipem je specialista na bazény –  společnost Albixon a.s. V její nabídce jsou různé modely vyrobené z vysoce jakostního prémiového materiálu Albistone vyznačujícího se maximální odolností a zachováním barev. Vybírat si u ní můžete třeba také Quattro sety obsahující jak bazén, tak i zastřešení a další komponenty od jednoho výrobce. Na celou nabídku se můžete podívat tady.

Zdroj náhledového obrázku: albixon.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *