nasdum.eu_navackove_cz_nahledovy

Praha 3 přináší skvělé podmínky pro život mladých rodin

Žít v naší metropoli, to je splněný sen mnoha lidí, kteří zde třeba ještě studují nebo se chystají sem odstěhovat za kariérou. Samozřejmě nelze zanedbat ani rodinný život, pokud ale plánujete děti, právě v tomto městě se jim dostane všeho, co potřebují – zábava v podobě kroužků, výborné školy, sportovní zařízení a také poměrně hodně zeleně. Bude se tu líbit zkrátka všem, Praha je ideálním městem pro život všech generací.

Do práce to nebude už nikdy daleko

Když dojíždíte do zaměstnání třeba i déle než hodinu, určitě uvítáte, že v Praze se s podobným problémem nesetkáte. Kvalitní dopravní obslužnost, včetně skvělé fungující sítě metra, vás o tom jistě přesvědčí. Byty na prodej v Praze 3, konkrétně v lokalitě Na Vackově, nabídnou více než tři stovky různých možností – ať už hledáte útulný ateliér nebo byt pro rodinný život (až 5+kk).

Zdroj obrázku: byty.navackove.cz

Žižkov měl ještě začátkem minulého století úplně jinou tvář, dnes zde ale roste moderní infrastruktura a evropské velkoměstské standardy jsou naprostou samozřejmostí.

Skvělá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti

Pokud jde o zázemí od A do Z, je právě lokalita Na Vackově přímo ideálem, a to nejen proto, že je v samém srdci dnešní velké Prahy. Balkon, lodžie a přízemní byt se zahrádkou, vše je tu možné! Útulné restaurace, několik supermarketů, střední a vysoké školy pro vaše děti, ale například také pošta. Vlastně tu vůbec nic nechybí, nemusíte jezdit kvůli drobnostem nikam daleko, jak jste zvyklí z menších okresních měst. Bydlení Na Vackově přináší komfort, který je v Praze už dlouhá léta klasikou.

Zdroj obrázku: byty.navackove.cz

Garsonka nebo pětipokojový byt, záleží, jaké máte nároky – nebo jak početná je vaše rodina. Nakonec, pokud máte zájem financovat bydlení v Praze, existuje tu zajímavé řešení, se kterým budete jistě spokojeni.

Zdroj náhledového obrázku: byty.navackove.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *