13187-1102398086

Návrh ložnice podle vašich snů

Ložnice je velkou relaxační zónou našeho bydlení. V této místnosti spíme, odpočíváme a doplňujeme potřebnou energii. A abychom se v ní cítili co nejlépe, měla by být navržena tak, aby na nás působila útulně. Toužíte po ložnici jako na zámku? Nebo je ve vašich představách spíše elegantní místnost bez přebytečného nábytku a doplňků? Je jen a jen na nás, v jakém stylu si ji nakonec zařídíte.

Zdroj obrázku: liniedesign.cz

Až jednu třetinu svého života strávíme spánkem. A to je celkem pořádný důvod k tomu, abychom si ke spánku vytvořili co nejlepší možné podmínky. Ložnice by měla být především příjemný a pohodlný prostor, ve kterém se budete cítit bezpečně a útulně.

Ložnice podle vašich představ

Někteří z nás mají to štěstí, že jim zajímavé nápady probleskují hlavou každou chvíli. Mají velkou představivost a nedělá jim problém sladit barvy a materiály. Ale pak je tu druhá skupina lidí, která to s barvami, materály a doplňky úplně neumí. V zařizovaném interiéru jim vždy něco chybí nebo naopak přebývá. A právě pro ně jsou tu služby bytového designéra.

Nechte si navrhnout ložnici tak, aby dokonale odpovídala vám, vašemu partnerovi i všem vašim představám. Bytový designér z vaší ložnice vytvoří místnost, kde se vám bude skvěle usínat a ještě lépe probouzet. Ať už jsou vaše sny a přání jakákoliv, pomůže vám je dokonale zhmotnit.

Zdroj obrázku: liniedesign.cz

Návrh ložnice od bytového designéra

Bytový designér či architekt se dobře orientují v nabídce na trhu, vyznají se v materiálech a celkově dokáží vnímat prostor jinak než my. Vidí jeho přednosti i nedostatky. Díky domu nám mohou pomoci vyvarovat se řady chyb a ušetří tak i náš čas či finance.

Dobrý bytový designér nevytváří návrhy interiérů tak, jak se líbí jemu, ale na míru svým zákazníkům a dané místnosti. Pomůže vám navrhnout takovou ložnici, která klade důraz na pohodlí, zdraví a pocit bezpečí a zároveň bude odpovídat vaší osobnosti i stylu.

Inspirujte se

Nemáte žádné představy o vaší budoucí ložnici, ale víte, že to chce změnu? Inspirujte se. Na portálech a stránkách o bydlení můžete najít spousty fotografií a obrázků různých stylů ložnic. V galeriích ložnic pak načerpáte inspiraci a získáte určitou představu o tom, jak by vaše ložnice mohla v budoucnu vypadat. Při prohlížení fotografií můžete popřemýšlet nad tím, zda stěny vaší ložnice vymalujete nebo vytapetujete, jaká postel bude nejvhodnější nebo v jakém povlečení se vám bude nejlépe spát.

Zdroj obrázku: liniedesign.cz

Zdroj náhledového obrázku: liniedesign.cz

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *