Plastová okna

Potřebujete nová okna? Vsaďte na plastová

Uvažujete o pořízení nových oken? V podstatě máte na výběr ze třech variací, a to dřevěných, hliníkových nebo plastových. Aktuálně jsou nejoblíbenější ta plastová. Z mnoha různých důvodů. My se na jejich přednosti podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích a nezůstaneme dlužni ani jméno konkrétního výrobce, kterého se vyplatí při nákupu nových plastových oken oslovit.

Plastová okna

Zdroj obrázku: pgokno.cz

Jaké jsou hlavní přednosti plastových oken?

Výhod plastových oken je spousta, a tak se na ně podíváme postupně. V čem jsou tedy plastová okna ideální?

Vynikající tepelná izolace

Kvalitní profily v kombinaci s dvojsklem či trojsklem se vyznačují zejména maximální tepelnou izolací. Okna určitě nebudou místem, kudy bude proudit do místnosti v zimě studený vzduch. To samé platí i v létě, kdy ochrání před horkem.

Eliminujete hluk zvenčí

Na nepříjemné zvuky, jež nechcete slyšet, můžete klidně zapomenout. Okna dokážou utlumit i poměrně hlasité projevy.

Minimální údržba

Jak samotná okna, tak i příslušenství k oknům není zapotřebí nijak speciálně čistit a udržovat. Čas od času pouze přejedete rámy navlhčeným hadříkem a skla vyleštíte.

Plastové okno

Zdroj obrázku: pgokno.cz

Tvarová a i barevná stálost

Doby, kdy rámy prvních plastových oken v důsledku slunečního záření bledly, jsou už dávno pryč! U současných modelů nic takového nehrozí.

Maximální životnost

20 a více let. Přesně takovou životnost dokážou plastová okna zajistit, a to při zachování veškerých užitných vlastností.

Elegantní vzhled

Chcete zvenčí hnědý rám a uvnitř bílý? Není problém! Paleta odstínů oken je takřka nekonečná. Záleží jen na vašem vkusu.

Spolehněte se na špičkového tuzemského výrobce

Když se řekne plastová okna Plzeň, mnohým se vybaví společnost PGOkno, která je přímo výrobcem plastových oken. Právě tato firma je schopná najít optimální řešení pro jakýkoli objekt. Nabízí vysoce kvalitní okna, jejichž základem jsou spolehlivé německé profily Kömmerling. Ať už potřebujete dvojsklo, trojsklo a další variace, určitě najdete správné řešení. Zadejte si na internetu ve vyhledávači Plastová okna Plzeň, nebo se podívejte přímo na web www.pgokno.cz a přesvědčte se sami.

Zdroj náhledového obrázku: pgokno.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *