Postel Gabriela Buk

Postele z masivu: Přírodní krása se snoubí s dlouhověkostí

Spánek tvoří nedílnou součást života každého z nás. Máme-li jej dostatek, jsme doslova napěchování energií, kterou rozdáváme svým blízkým. Dostatek kvalitního odpočinku na člověku poznáte již na první pohled. Je usměvavý, pozitivně naladěný a přátelský. Naopak při minimu relaxu je lepší se s danou osobou raději nepotkat. Mrzutý pohled jasně prozradí, že je něco v nepořádku. Vinu lze hledat v nedostatku času, neustálému ruchu v okolí bytu či domů mnohým dalším aspektům. Často za vše může i nekvalitní postel. Její výběr je velmi důležitý. Jednoznačnou volbou by měla být postel z masivu nabízející spousty předností. My si některé z nich představíme stejně jako tradičního tuzemského výrobce.

Postel z masivu Any

Zdroj obrázku: spime.cz

Myslete na své zdraví…

Na zdravém a ničím nerušeném spánku se podílí postel. Máte-li doma nějakou starší rozvrzanou, můžete se spolehnout, že se nebudete ani po delším odpočinku cítit v pohodě. Problém může spočívat i v tom, že se z postele uvolňují lidskému organismu škodlivé látky. Typická je především dřevotříska, na jejíž výrobu se používají formaldehydy, jež se pak z konstrukce v průběhu dne i noci uvolňují. U kovové postele to sice nehrozí, nicméně rozhodně nevoní jako dřevěná. Masiv je na rozdíl od dalších materiálů vhodný i pro alergiky a lidi mající dýchací obtíže.

Postel z masivu Ago

Zdroj obrázku: spime.cz

Zanedbatelná údržba

U postelí z masivu se můžete spolehnout i na minimální údržbu. V podstatě s nimi nemusíte dělat vůbec nic. V případě znečištění anebo usazení prachu na některých místech můžete pohodlně povrch otřít navlhčeným hadříkem. Často ale není zapotřebí ani tohoto úkonu. Pro dlouholetou výdrž se doporučuje natřít korpus postele transparentním voskem určeným právě k tomuto účelu. Že přestavujete ložnici a masivní postel se vám již barevně do jejího nového interiéru nehodí? Nevadí, jednoduše její povrch přebruste a natřete novým lakem v úplně jiném odstínu.

Vás určitě přežije…

Dřevo vydrží při správné péči a ve vhodných podmínkách navždy. U moderních masivních manželských postelí to platí stoprocentně. Z drtivé většiny se budou moci vyspat na vaší posteli i další generace. Určitě jí nebude vadit i to, že na ní budou řádit nejen vaše děti, ale následně i vnoučata. Konstrukce je dimenzována na vysokou hmotnost, takže ani s tímto není žádný problém.

Postel z masivu Bergamo

Zdroj obrázku: spime.cz

Velká variabilita a užitné vlastnosti

Máte doma málo místa a potřebovali byste tedy ušetřit co největší množství prostoru? S úspornou rozkládací postelí z masivu to zvládnete bez problémů. Zajímavou volbou jsou i modely, které disponují úložným prostorem. Především v dětském pokoji při nutnosti uskladnění hraček to rozhodně oceníte.

Postel z masivu Modena

Nepodceňte nákup

Při nákupu nové postele z masivu se vyplatí vsadit přímo na spolehlivého prodejce, který se vyznačuje vysokou kvalitou svých produktů. My doporučujeme e-shop Spime.cz působící na trhu již od roku 2001. Jedná se přímo o výrobce, který má ve svém sortimentu i různé typy lamelových roštů a matrace osvědčené německé značky Carpenter. Pořídit si tak můžete celý komplet a máte po starostech. Vybírat si můžete nejen v internetovém obchodě, ale i v kamenných prodejnách, jež se nachází v Praze, Plzni, Brně a Táboře. Platit nebudete ani za dopravu, jež je po celé ČR zdarma!

Zdroj náhledového obrázku: www.spime.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *