Sádrový obklad

Pořiďte si obklady dle vašeho přání

Obložení stěn v interiéru i exteriéru lze řešit hned několika zajímavými obklady. Rozhodně byste neměli uvažovat pouze o klasických kamenných obkladech, ale je třeba brát v potaz i mnohé další varianty. K dispozici jsou například sádrové, cihlové obklady či imitace kamene anebo obklady z keramzitu a mnohé další. Podívejme se tedy na jednotlivé typy konkrétně a soustřeďme se i na to, kde si je můžete pohodlně nakoupit za solidní ceny.

Keramzitový obklad Incana VermontKeramzitový obklad Incana Vermont

Zdroj obrázku: vipstone.cz

Síla přírodního kamene či betonový obklad

Jestliže chcete obklady, které budou ryze přírodní a odolné vůči vlivům okolí, pak se vyplatí sáhnout po kameni. Ten dokáže navíc nabídnout originalitu se vším všudy. Nikdy nebude jeden obklad stejný jako druhý. Tyti obklady vytvořit luxusní atmosféru. Podobně jsou na tom ale i betonové obklady. Na ty se dnes využívá nejmodernějších metod impregnace a jejich vzhled je také skvělý. Vybírat je lze v celé řadě barevných variant.

Co třeba keramzit anebo cihlový design

Jestliže chcete zvolit spíše obklady s nižší hmotností určené zejména do interiéru, pak se vyplatí vybrat si keramzitové. Mimo již zmiňovanou nízkou hmotnost nabízejí také vynikající tepelné a izolační vlastnosti. Samozřejmostí je u nich mrazuvzdornost a také žáruvzdornost. Ostatně vyrábí se při teplotě až 1200 stupňů Celsia. Jsou ekologické a zdravotní nezávadné. Často jsou voleny i cihlové obklady. Pokud chcete mít doma patinu cihel, pak není co řešit.

Cihlový obklad MagicreteCihlový obklad Magicrete

Zdroj obrázku: vipstone.cz

Na vipstone.cz si stoprocentně vyberete

Všechny zmiňované typy obklad si můžete vybrat na vipstone.cz. K dispozici jsou zde ale i lepidla a mnohé další důležité pomůcky, které s realizací obkladů jakkoli souvisejí. Podívat se tady budete moci klidně i na návody, které nabízejí přesné postupy lepení obkladů. Ten eshop je samozřejmě ověřen zákazníky u Heuréky a nabízí i možnost dopravy zdarma při zakázce nad 30 000 korun.

Zdroj náhledového obrázku: vipstone.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

One Ping

  1. Pingback: Vybíráme kuchyňské obklady | Náš dům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *