Pohodové bydlení v rezidenci Alfa

Bydlení v Praze je v současné době velmi moderní a spousta lidí se snaží najít optimální podmínky pro pohodlný život v hlavím městě. Možností se pochopitelně nabízí spousta, nicméně ne všechny odpovídají optimálnímu poměru mezi nízkou cenou a kvalitou bydlení. Zajímavou volbou moderního bydlení se vším všudy je rezidence Alfa. Ta se nachází v Praze, na Žižkově a nabízí maximální finančně dostupný luxus. Podívejme se tedy na tuto rezidenci podrobněji.

Praha 3 jako optimální místo pro život

Pokud chcete bydlet v místě, které se nachází velmi blízko centra Prahy a přitom je chráněno před všudypřítomným shonem velkoměsta, pak je Praha 3 ideální lokalitou. Alfarezidence Praha nabízí bydlení v zeleni, a to s maximálním kulturním vyžitím. Sportovní areály jsou na dosah a využít můžete i dostupné lékařské péče a jakéhokoli dalšího občanského vybavení. V blízkosti této rezidence má být navíc postaveno multikino a velké nákupní středisko. Dopravní dostupnost je také optimální, navíc se počítá s rozšíření trasy D pražského metra se stanicí v blízkosti této rezidence.

Až 124 moderních bytů

Určitě je třeba říct, že nové byty na Žižkově jsou k dispozici v různých variantách v poměrně velkém množství. Vybrat si budete moci až z celkového počtu 124 moderně vybavených bytů. Velikostně se pohybují od 46 do 120 m2. Dispozičně lze využít bydlení v 2+kk až 4+kk. K bytům samozřejmě náleží také garážová stání a balkóny.

Tematicky členěné bydlení

Vynikající je i fakt, že prodej bytů v Praze za skvělé ceny nabízí bydlení v této rezidenci v několika různých tematických částech. Volit můžete třeba veřejnou část, soukromou, anebo polo soukromou. Záleží pouze a jenom na vás, jaké bydlení si vyberete. Každému bezesporu vyhovuje něco jiné a bude volit takový charakter bytu, který mu bude vyhovovat.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *