Plovoucí podlaha

Plovoucí podlahy: Sázka na kvalitu a eleganci

Uvažujete o realizaci nové podlahové plochy? Jasně, staré parkety, linoleum, nebo jakýkoli jiný povrch prostě dosloužil a pohled na podlahu je doslova tristní. V současné době si lze vybírat ze spousty různých zajímavých povrchů vyznačujících se vysokou kvalitou a unikátním vzhledem. Již po dlouhá léta se prosazují především plovoucí podlahy. Proč tomu tak je a jakými přednostmi se vyznačují? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Vynikající akustická izolace

V první řadě je zapotřebí upozornit na to, že plovoucí podlahy disponují zvukově-izolační vrstvou. Ta je schopna efektivně zabránit šíření zvuku z jedné místnosti do druhé. Tím pádem si takováto podlaha najde své místo jak v panelovém domě, tak i v různých veřejných objektech a jiných budovách.

Plovoucí podlaha

Plovoucí podlaha: Zdroj obrázku drevoskrt.cz

Maximální životnost

Máte vysoké nároky na odolnost podlahy? Především ve veřejných budovách jde o jakousi samozřejmost. Podklad prostě musí vydržet pohyb spousty osob. Plovoucí podlahy se přizpůsobí všem typům prostředí, navíc jsou zdravotně absolutně nezávadné.

Spousta krásných dekorů

Velkou výhodou je také pestrá volba různých dekorů. Vybírat je možné například nášlapnou vrstvu vyrobenou z:

  • dýhy,
  • dřeva,
  • lamina,
  • linolea a
  • korku.

 

Plovoucí podlaha

Plovoucí podlaha: Zdroj obrázku drevoskrt.cz

Expresní montáž a pohodová údržba

Pokládka plovoucí podlahy je naprosto rychlou záležitostí. Stejně tak je expresní i případná demontáž podlahy. A údržba? Opravdu nic složitého. Stačí jen klasické vysávání a setření povrchu mopem.

Obraťte se na specialisty

Pokud se spolehnete na známou a spolehlivou firmu, máte jistotu. Naším tipem je společnost Dřevoškrt. Stačí jen zadat do vyhledávače plovoucí podlahy Domažlice nebo podlahy Domažlice a určitě se vám jejich nabídka zobrazí. Produkty nabízené touto společností jsou navíc cenově maximálně výhodné. Přesvědčit se ostatně přímo můžete na webu www.drevoskrt.cz.

Plovoucí podlaha: Zdroj náhledového obrázku drevoskrt.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *