Plexisklo si najde své využití v interiéru i exteriéru

schodistove-naslapy-z-plexiskla-nahled

Každé moderní bydlení si zaslouží nadčasové a funkční prvky. Tento fakt je neoddiskutovatelný. Pravda je bohužel často taková, že jsou mnohé dekorace i funkční záležitosti vyrobené ze dřeva, kovu nebo skla, které už dnes nikoho příliš neuchvátí. I proto se vyplatí vsadit na plexisklo. Tento materiál je v současnosti trendy hned z několika důvodů. Začít můžeme elegantním vzhledem či maximální funkcionalitou a končili bychom výhodnou cenou. Kde všude si tedy plexisklo najde v exteriéru a interiéru své místo? Na tuto otázku se pokusíme odpovědět v následujících řádcích.

Schodišťové nášlapy z plexiskla

Zdroj obrázku: az-plastik.cz

Zábradlí a atiky

Jestliže chcete mít doma opravdu nadčasové schodiště, pak se vyplatí právě varianta z tohoto odolného skla. V současné době je řezání plexiskla na takové úrovni, že můžete mít moc hezké schodišťové nášlapy v čiré, mléčné nebo kouřové podobě. Pokud se navíc ještě všechno doladí zábradlím ze stejného materiálu, bude celek vypadat vskutku luxusně. Perfektně vypadají i venkovní atiky například z tmavé podoby plexiskla. Záleží zkrátka pouze na vás, do jaké míry budete chtít vše sladit.

Atiky z plexiskla

Zdroj obrázku: az-plastik.cz

Originální interiérové prvky

Nejmodernější ohýbání plexiskla nám dává možnost do interiéru zařadit i jiné netradiční prvky. Jmenovat můžeme kupříkladu ozdobné funkční lišty pro osvětlení umístěné nad kuchyňskou linkou. Díky moderní LED technologii budete mít prostor kuchyně nasvětlený dle potřeby a získáte další designový prvek.

Plexisklo v interiéru

Zdroj obrázku: az-plastik.cz

Multifunkční využití plexiskla ve stavebnictví

V současné době je prodej plexiskla na vzestupu i díky zajímavým exteriérovým prvkům. Jmenovat bychom mohli třeba nejrůznější střechy, stojany a loga na benzinových stanicích, případně části tubusů velkých tobogánů. Chcete-li se podívat na další spousty možnosti plexiskla nebo si jej zakoupit, můžete tak učinit u společnosti AZ Plastik s.r.o. na webových stránkách az-plastik.cz.

Tubus skluzavky

Zdroj obrázku: az-plastik.cz

Zdroj náhledového obrázku: az-plastik.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.