Montovaná hala

Plachtová hala: Sázka na kvalitní a ekonomické zastřešení

Potřebujete postavit nový objekt, který má sloužit jako sklad? Možná byste spíše chtěli jízdárnu pro koně nebo sportovní halu či hangár. Ať už jsou vaše záměry jakékoli, obavy z toho, že by investice byla astronomická a všechno trvalo několik let, jsou liché. Tedy v případě, že vsadíte na kvalitní montovanou halu. Přesně takové nabízí společnost POLAK CZ. Její objekty se ostatně nachází nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Jaké jsou tedy hlavní přednosti placatých hal?

Montovaná zemědělská hala

Zdroj obrázku: haly-polak.cz

Minimální cena a doba realizace

Jak je možné, že jsou plachtové haly – Polák tak levné? Příčin je hodně. Tou první je absence jakýchkoli základů. Zapomeňte na tradiční betonové monstrum, bez něhož se jakákoli zděná stavba neobejde. Konstrukce vznikla z příhradových rámů vyrobených z ocelových trubek. Vše se propojuje prostřednictvím ztužidel. Konstrukce se následně potahuje odolnou technickou textilií. Samotná stavba trvá jen pár týdnů.

Montovaná hala

Zdroj obrázku: haly-polak.cz

Dokonalá mobilita

Přemístění klasické zděné haly je prakticky nemyslitelné. Musí se zbourat a poté postavit jinde. U montované haly je situace odlišná. Bez problémů se rychle demontuje a následně zase postaví na jiném určeném místě. Za několik týdnů může fungovat úplně stejně jako na předchozím místě.

Maximální odolnost a výdrž

Klasické velké sklady jsou vysoce odolné. Haly plachtové si s nimi v tomto ohledu nic nezadají. Jsou maximálně stabilní, odolají dešti, UV záření i silnému větru. Vždyť slouží i jako hangár určený k opravám vrtulníků Armády ČR. V takovémto prostředí musí odolat větru o síle až 190 km/h.

Montovaná tenisová hala

Zdroj obrázku: haly-polak.cz

Využijte služeb specialistů se spoustou zkušeností

Společnost POLAK CZ působí úspěšně na trhu ve zmiňovaném segmentu již od roku 1999. Dodává kompletně montované haly na klíč a řeší samozřejmě i veškerý servis týkající se montovaných hal. Nabízí mimo jiné i veškeré příslušenství, mezi něž se řadí třeba odvětrávání, umělé osvětlení a mnohé další komponenty.

Zdroj náhledového obrázku: haly-polak.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *