Montovaná hala

Plachtová hala: Sázka na kvalitní a ekonomické zastřešení

Potřebujete postavit nový objekt, který má sloužit jako sklad? Možná byste spíše chtěli jízdárnu pro koně nebo sportovní halu či hangár. Ať už jsou vaše záměry jakékoli, obavy z toho, že by investice byla astronomická a všechno trvalo několik let, jsou liché. Tedy v případě, že vsadíte na kvalitní montovanou halu. Přesně takové nabízí společnost POLAK CZ. Její objekty se ostatně nachází nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Jaké jsou tedy hlavní přednosti placatých hal?

Montovaná zemědělská hala

Minimální cena a doba realizace

Jak je možné, že jsou plachtové haly – Polák tak levné? Příčin je hodně. Tou první je absence jakýchkoli základů. Zapomeňte na tradiční betonové monstrum, bez něhož se jakákoli zděná stavba neobejde. Konstrukce vznikla z příhradových rámů vyrobených z ocelových trubek. Vše se propojuje prostřednictvím ztužidel. Konstrukce se následně potahuje odolnou technickou textilií. Samotná stavba trvá jen pár týdnů.

Montovaná hala

Dokonalá mobilita

Přemístění klasické zděné haly je prakticky nemyslitelné. Musí se zbourat a poté postavit jinde. U montované haly je situace odlišná. Bez problémů se rychle demontuje a následně zase postaví na jiném určeném místě. Za několik týdnů může fungovat úplně stejně jako na předchozím místě.

Maximální odolnost a výdrž

Klasické velké sklady jsou vysoce odolné. Haly plachtové si s nimi v tomto ohledu nic nezadají. Jsou maximálně stabilní, odolají dešti, UV záření i silnému větru. Vždyť slouží i jako hangár určený k opravám vrtulníků Armády ČR. V takovémto prostředí musí odolat větru o síle až 190 km/h.

Montovaná tenisová hala

Využijte služeb specialistů se spoustou zkušeností

Společnost POLAK CZ působí úspěšně na trhu ve zmiňovaném segmentu již od roku 1999. Dodává kompletně montované haly na klíč a řeší samozřejmě i veškerý servis týkající se montovaných hal. Nabízí mimo jiné i veškeré příslušenství, mezi něž se řadí třeba odvětrávání, umělé osvětlení a mnohé další komponenty.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *