Pěnič mléka Lauben Milk Frother 550 BC: Skvělá volba nejen pro milovníky cappuccina

Lauben Milk Frother 550 BC

Už se těšíte na šálek skvělého cappuccina s neskutečně nebesky našlehaným mlékem? Aby ne, vždyť taková dobrota stojí za to. Připravit si ji můžete pohodlně přímo u vás doma. Skutečně nic složitého. tedy za předpokladu, že máte mléko jak napěnit. Disponujete-li přístrojem Lauben Milk Frother 550 BC, neměl by to být nejmenší problém. My jsme tento pěnič mléka vyzkoušeli nedávno a vše proběhlo bez potíží, radost měly dokonce i děti z napěněného kakaa. Pojďme ale k samotnému přístroji.

Studená, nebo teplá pěna?

To už je na vás samotných. Na samotném pěniči najdete hned dvě ovládací tlačítka. Jedno je na výrobu studené pěny a druhé pro vznik teplé. První má ikonku vločky a svítí modře, druhé jakýchsi vlnek a svítí červeně. Když do sebe složíte plastový kryt s metličkou a samotnou nádobu, resp. jakousi konvičku na mléko, můžete začít. Tlačítko se chvíli přidrží a poté přístroj pracuje. Když začne blikat, je hotovo. Pěnič v podstatě tvoří základna a ona nádoba. Vše funguje na indukčním principu. Ohřívací nádoba se dá umístit jakkoli v různých směrech.  

Lauben Milk Frother 550 BC

Lauben Milk Frother 550 BC: Foto Radek Štěpán

Vždy správná teplota pěny

Přístroj má integrovanou ochranu proti přehřátí, takže pěna bude mít vždycky mezi 60 – 75 °C. Designově vypadá skvěle, kombinace tmavého kovu a černého plastu je vynikající. Údržba je velmi jednoduchá. Buď ji můžete řešit ručně, nebo myčkou. Ovládání díky přítomnosti pouhých dvou tlačítek zvládne každý.

Napěněné mléko

Napěněné mléko: Foto Radek Štěpán

Je libo latté, capuccino nebo kakao?

To je úplně jedno, třeba děti budou mít z horkého granka velkou radost. Bohatá pěna se jim bude jednoznačně líbit. Kolik jim jí uděláte, je na vás. Přímo na nádobě jsou dvě měrky. Lauben Milk Frother 550 BCLauben Milk Frother 550 BC je poměrně zajímavý přístroj s tichým chodem a protiskluzovými nožičkami, který připraví spousty dobrot. Za cenovku nad 1000 korun stojí za zvážení.

Zdroj info: Vlastní testování redakce

Videorecenze: YouTube kanál Radka Štěpána

Lauben Milk Frother 550 BC: Náhledové foto Radek Štěpán

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.