Patrová postel nebo patro na spaní jako efektivní uspora prostoru

Dostatečné množství spánku nebo prostor na relax je jakousi nezbytností v každém interiéru. Pokud ovšem ve vaší ložnici či v dětském pokojí není příliš velké množství prostoru, je třeba řešit situaci nějakým efektivním a úsporným řešením. To bezesporu představují kvalitní patrové postele anebo patra na spaní. Právě ty nabízí společnost Caster CZ, na jejíž nabídku se budeme soustředit v následujících řádcích.

vysokedvojluzkoroh--mm800x600

Tradiční prodejce

Společnost Caster CZ je tradičním prodejcem, který úspěšně působí na tuzemském trhu již 15 let. V jejím produktovém portfoliu se nachází patrové postele s vysokým patrem, modely s nízkým patrem anebo varianty s úložným prostorem. Vybírat si můžete z vestavěných skříní, matrací a dalším nábytkem. Caster CZ nabízí vysoce kvalitní sortiment včetně ocelových konstrukcí postelí, na které se vztahuje záruka 15 let. Využít můžete i přímo online konfigurátoru, který vám ve 3D zobrazí vizualizaci vámi vybraných produktů v prostoru.

detske_patrove_postele1541--mm800x600

Vybírejte si různé typy patrových postelí

Patrové postele si můžete vybrat v několika variantách. Klasiku představují zejména vysoké typy, které se kotví za pomocí hmoždinek do okolních stěn. Zvolit si k nim můžete spousty různých doplňkových polic a komponentů. Výborné jsou ale i středně vysoké postele nebo modely, které nabízejí velké množství úložného prostoru. Minimalistický design, moderní vzhled a vysoká kvalita postelí vám určitě učarují.

stredni_patrove_postele110--mm800x600

Flexibilní spací patra

Chcete-li vsadit na maximální možnou úsporu prostoru a moderní design, je výbornou volbou patro na spaní. Jedná se o bytelnou konstrukci postele, která se nachází v patře. Pod ní lze využít dostatečného množství prostoru k pohybu i různým činnostem. Patro na spaní dokáže ušetřit místo a ve vaší ložnici či pokoji budete vypadat skvěle.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *