Kamerový systém

Kamerový systém pro rodinné domy se vyplatí

Ochrana majetku by měla být u každého z nás na prvním místě. V dnešní době člověk neví, kdy může být i jeho dům či firemní objekt ohrožen zloději a jinými nekalými živly. Možností ochrany je samozřejmě celá řada. Nejčastěji se jedná o klasické zabezpečení za pomocí domovního alarmu anebo o kamerový systém. Maximální ochranu nabízí především komplexně řešený kamerový systém, který je podpořen spolehlivým servisem a dokáže skutečně pomoct v pravé chvíli. Ten si svépomoci nainstalujete těžko a vyžaduje si služby profesionálů. Přesně takovouto ochranu nabízí společnost Sikur Systems s.r.o. na webu kamerovysystem.cz. Podívejme se tedy podrobněji na její nabídku.
Kamera den

Zdroj obrázku: kamerovysystem.cz

Efektivní kamerové zabezpečení domu

Výbornou volbou do domácnosti jsou kamerové systémy se 4 IP kamerami vybavenými infra přisvětlením. Instalovány mohou být klidně i ve skrytém provedení s individuálním nastavením zoomování. Vše je napojeno na detekci pohybu, takže se nahrávání spustí vždy, když přijde nezvaný host. Přístup můžete mít přes internet, popřípadě vám společnost napojí kamery přímo na vaši TV. Kamery mohou být v interiéru i v exteriéru, kde se vyplatí třeba antivandal varianta.

Kamera noc

Zdroj obrázku: kamerovysystem.cz

Komplexní nabídka služeb

Vybrat si u této společnosti můžete komplexní realizaci kamerového systému. Ten vám bude navržen přímo na míru. Pokud potřebujete obchůzkové systémy anebo elektronické zabezpečovací zařízení, máte jej mít. Společnost nabízí ale i ostatní bezpečnostní kamerové systémy a další služby. Pro přehlednost uvádíme několik dalších služeb v odrážkách.

–          obchůzkové systémy na míru

–          instalace přístupového systému

–          instalace docházkového systému do firem

–          systémy bezpečnostní mlhy

–          rozpoznání SPZ vozidel a otvírání bran či vjezdů

Konzultace zdarma a veškerý servis

Pokud se rozhodnete pro klasický anebo bezdrátový kamerový systém, můžete vše probrat s odborníky této společnosti zcela zdarma a nezávazně. Platit nebudete muset ani za návrh systému. Spolehnout se budete moci i na maximálně krátkou dobu realizace od objednávky. Součástí všeho je odborný záruční i pozáruční servis, a to do pouhých 48 hodin. Za zmínku stojí i reference firmy v podobě realizace systému například u společností Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., Porobeton a.s., SIEMENS a.s. a v mnohých rodinných domech, bytových i firemních objektech.

Zdroj náhledového obrázku: kamerovysystem.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Matěj Odpovědět

    Minulý rok jsme si na našem pozemku udělali kompletní kamerový systém a nemůžem si ho vynachválit. Je to rozhodně dobrá investice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *