Párty stan

Párty stany využijete pro jakoukoliv akci

Pro všechny, jenž milují jarní a letní aktivity jsou ideální volbou párty stany. Možná je to právě to, co vám stále ještě na zahradě chybí. Pokud se často oddáváte relaxaci venku, rádi se scházíte se svými přáteli a rodinou, pravidelně grilujete, pořádáte firemní, sportovní, kulturní i společenské akce, párty stany by rozhodně neměly chybět ve vaší výbavě. Pokud jde o jednorázové anebo větší akce, jsou určitě vhodnější velkoplošné stany. Ty je možná vhodné si pronajmout i s veškerým zařízení včetně chutného cateringu. Pokud jde ale o opakující se akce, rozhodně se vám vyplatí párty stany zakoupit. Jestliže jste velká rodina nebo se rádi scházíte s přáteli, platí to dvojnásob. Při venkovních oslavách a akcích panuje úžasná nálada, slunce a čerstvý vzduch nás nabíjí. Nikdy nám pak nechybí chuť do grilování i smíchu.

Párty stany s jednoduchou montáží i demontáží

Pokud budete kupovat zahradní stany, dívejte se po kvalitních párty stanech, vyrobených podle platných evropských norem a standardů. Dnešní párty stany jdou velmi snadno postavit, a jejich montáž i demontáž je jednoduchá, naprosto srovnatelná s klasickým stanem k rekreaci. Celý skelet tvoří odlehčená konstrukce, nechybí pevné upevnění na kroužky, různé popruhy a suché zipy. Nové párty stany jsou nabízeny v mnoha rozměrech, variantách, ale i barvách. Od nejmenšího stanu s velikostí 3 x 3 m až po 6 x 12 m či více. Máte také možnost zvolit si i tvar zastřešení, gramáž plachty, její provedení i bočnice. V nabídce nechybí ani profesionální stany s nůžkovou konstrukcí. Tyto nůžkové stany jsou jednoduché, lehké a snadno se přenášejí.

Párty stany mají všestranné využití

Párty stany se dnes nevyužívají pouze k relaxaci, ale stylově nám poslouží také při podnikatelských aktivitách. Velmi se hodí na veletrhy a tržiště, jako prodejní nebo reklamní stánek či pro restauratéry na letní zahrádky. Párty stany i nůžkové stany mohou dočasně sloužit jako sklad pro materiál, zahradní techniku, na gril či dřevo. Pod zahradní stan můžete dát také vyprané prádlo před deštěm či bouřkou. Párty stany se hodí pro dětské oslavy i pro sportovní využití a pobyt dětí venku, zejména v době prázdnin. Zahradní párty stany mohou mít okna, nebo mohou být bez nich. Kvalitní stany nepromoknou a ochrání před větrem i sluncem.

Zdroj náhledového obrázku: t-stany.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *