Dřevěné sochy

Dřevěné sochy motorovou pilou příjemné na dotyk i pohled

Dřevo má ohromnou sílu a energii. Nikdy mě nepřestane bavit z něj tvořit. Stále v něm nalézám dosud neobjevené možnosti a každá dřevěná socha, která mi vyrůstá před očima, mi dovoluje objevit dosud nepoznanou krásu dřeva. Řadu svých zahradních dekorací vytvářím podle momentální inspirace a fantazie. Jiné zase vznikají na základě vašich přání. Vyráběl jsem různé vodníčky k zahradním jezírkům a rybníčkům, mnoho druhů zvířátek do zahrad, pro mateřské školky, do ZOO nebo parků. Do japonských zahrad často vytvářím sochy ptáků různorodé ptačí říše a často zvěčňuji podle vámi dodaných fotografií dřevěné podobizny vašich čtyřnohých miláčků, jako je pes nebo kočka. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla.

Dřevěné sochy

Dřevěná socha do každé zahrady

Již sami majitelé svých zahrad, atrií, dvorků, teras i pracoven mají jasnou představu o své vysněné soše. Dřevěné sochy pak do jimi vybraných míst skvěle zapadnou. Ta jsou pro ně jako stvořená a oživí se celé okolí zahrady. Zahradní sochy vytváří zajímavá zákoutí, jsou krásnými strážci vchodových dveří, zahradních laviček i altánů. Dřevěné sochy i přes svou velikost působí křehce. Jsou velmi oblíbené jak u dospělých, tak i u dětí. Mnohé sochy zvířat slouží pro dekoraci, ale i dětem na hraní. Vaši zahradu tak mohou ozdobit i indiánské totemy, sochy Moai či svobody, bájní ještěři i ptáci, prostě cokoliv vás napadne. Nebráním se jakékoliv nové výzvě a dělá mi radost, když se vám mé výrobky líbí a máte z nich radost i vy.

Dřevěné sochy

Představivost vetkaná do krásy dřeva

Představivost a fantazie i jemnost se dá vetknout do dřeva. Při výrobě dřevěné sochy motorovou pilou se výsledek klube z představy a momentální inspirace. Každá dřevěná socha je ručně vyrobený originál. Přináší radost svému majiteli mnoho let. Proto vždy vybírám nejvhodnější druh dřeva a přemýšlím nad jeho účelem, velikostí a použitím. Následně volím vhodnou i vzhledem k umístění dřevěné sochy povrchovou úpravu a další detaily. Při práci na zakázku domlouvám vše konkrétní se zákazníkem předem. Inspiraci a další informace o dřevěných sochách i hotová díla na fotografiích najdete na mých stránkách.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *