Dřevěné sochy

Dřevěné sochy motorovou pilou příjemné na dotyk i pohled

Dřevo má ohromnou sílu a energii. Nikdy mě nepřestane bavit z něj tvořit. Stále v něm nalézám dosud neobjevené možnosti a každá dřevěná socha, která mi vyrůstá před očima, mi dovoluje objevit dosud nepoznanou krásu dřeva. Řadu svých zahradních dekorací vytvářím podle momentální inspirace a fantazie. Jiné zase vznikají na základě vašich přání. Vyráběl jsem různé vodníčky k zahradním jezírkům a rybníčkům, mnoho druhů zvířátek do zahrad, pro mateřské školky, do ZOO nebo parků. Do japonských zahrad často vytvářím sochy ptáků různorodé ptačí říše a často zvěčňuji podle vámi dodaných fotografií dřevěné podobizny vašich čtyřnohých miláčků, jako je pes nebo kočka. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla.

Dřevěné sochy

Zdroj obrázku: idnabytek.cz

Dřevěná socha do každé zahrady

Již sami majitelé svých zahrad, atrií, dvorků, teras i pracoven mají jasnou představu o své vysněné soše. Dřevěné sochy pak do jimi vybraných míst skvěle zapadnou. Ta jsou pro ně jako stvořená a oživí se celé okolí zahrady. Zahradní sochy vytváří zajímavá zákoutí, jsou krásnými strážci vchodových dveří, zahradních laviček i altánů. Dřevěné sochy i přes svou velikost působí křehce. Jsou velmi oblíbené jak u dospělých, tak i u dětí. Mnohé sochy zvířat slouží pro dekoraci, ale i dětem na hraní. Vaši zahradu tak mohou ozdobit i indiánské totemy, sochy Moai či svobody, bájní ještěři i ptáci, prostě cokoliv vás napadne. Nebráním se jakékoliv nové výzvě a dělá mi radost, když se vám mé výrobky líbí a máte z nich radost i vy.

Dřevěné sochy

Zdroj obrázku: idnabytek.cz

Představivost vetkaná do krásy dřeva

Představivost a fantazie i jemnost se dá vetknout do dřeva. Při výrobě dřevěné sochy motorovou pilou se výsledek klube z představy a momentální inspirace. Každá dřevěná socha je ručně vyrobený originál. Přináší radost svému majiteli mnoho let. Proto vždy vybírám nejvhodnější druh dřeva a přemýšlím nad jeho účelem, velikostí a použitím. Následně volím vhodnou i vzhledem k umístění dřevěné sochy povrchovou úpravu a další detaily. Při práci na zakázku domlouvám vše konkrétní se zákazníkem předem. Inspiraci a další informace o dřevěných sochách i hotová díla na fotografiích najdete na mých stránkách.

Zdroj náhledového obrázku: idnabytek.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *