Nové byty Pelhřimov

Nový komplex bytových domů na okraji města Pelhřimov

Nový komplex bytových domů na okraji města Pelhřimov, jehož výstavba právě probíhá, nabízí bydlení ve vysokém standardu. Celý projekt je navržen v souladu s přírodou, dbá na bezpečnost obyvatel a spolu s moderní architekturou přináší nadčasové a klidné bydlení s dobře dostupnou občanskou vybaveností. Projekt nabízí nové byty v Pelhřimově s dispozicemi 1+kk až 4+kk s balkonem nebo terasou.

Lokalita umístění komplexu je jednou z jeho velkých výhod. Bytové domy sousedí se starou zástavbou jen z jedné strany, zatímco ze strany druhé se otevírají do polí a kopců směrem ke Starému

Pelhřimovu. V těsné blízkosti se nachází základní i mateřská škola, nechybí dětská hřiště ani místa pro sportovní vyžití a relaxaci. Nedaleko najdete i nákupní zónu hned se třemi supermarkety (Kaufland,Penny, Lidl), drogerií či obchody s oblečením a obuví. Čtyři bytové domy s podzemními garážemi i venkovním stáním jsou doplněny klidovými zónami se zelení a upraveny tak, aby zajistili zklidnění dopravy v blízkosti komplexu. Dispozice bytových jednotek 1+kk až 4+kk poskytují možnosti krásného bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Dostatek úložných prostor je řešen nejen v samotném bytě, ale součástí každé jednotky je i sklep.

Nové byty Pelhřimov

Nové byty Pelhřimov: Zdroj obrázku livewell.cz

Samozřejmostí je terasa nebo balkon, které poskytují možnost odpočinku na čerstvém vzduchu. Skvělé sportovní vyžití nabízí v blízkosti projektu nejen multifunkční hřiště u Základní školy Osvobození, ale i přilehlý areál Beachwell, jeho součástí jsou hřiště pro plážové sporty, posilovna, adventure minigolf, ale i wellness se čtyřmi saunami a párou pro potřebný odpočinek.

Nové byty Pelhřimov: Zdroj náhledového obrázku livewell.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *