Byty Praha 7

Nové byty v Praze 7

Nabídka moderního bydlení v Praze 7 je opravdu pestrá a není problém zde najít takový byt, který vám bude plně vyhovovat. Severní část metropole je z pohledu občanské vybavenosti a přírodních lokalit velmi bohatá. Vybírat si zde budete moci jednak zrekonstruované tradiční objekty anebo novostavby. Záleží samozřejmě na tom, co od nového bydlení očekáváte. Soustřeďme se tedy na aktuální nabídku zajímavých bytů v této části Prahy. Vybírat si můžete třeba z lokalit jako Holešovice, Troja anebo z mnohých dalších.

Byty v Holešovicích

Pražské Holešovice patří mezi městské obvody, které jsou velmi oblíbené. Dokladem budiž i několik domů, které nabízí vynikající bydlení. Výbornou volbou jsou kupříkladu byty na Ortenově náměstí. Byty Holešovice právě na tomto místě mohou poskytnout prostor až 93 m2. K bytům v této lokalitě patří také garážová stání. Skvělá jsou ale také francouzská okna a možnost přístupu na rozlehlé terasy. Zastávka MHD se nachází nedaleko této budovy, takže se rychle dostanete kamkoli.

Bydlení v Troji

Městská část Troja se nachází v severní části hlavního města na pravém břehu řeky Vltavy. Bydlení v Troji je vynikající zejména díky kombinaci přírodních lokalit a také městských kulturních památek. Například místní zámek jistě stojí za návštěvu. Výborná je mimo jiné také návštěva pražské ZOO, které se nachází právě v této části hlavního města. Troja je známá i tím, že se tu nachází botanická zahrada.

Rezidenční komplex Malá Šárka

Zajímavou volbou je také rodinný dům o třech podlažích v Nebušicích. V rezidenčním komplexu si budete moci vybrat bydlení podle vašich představ. Výborný může být třeba právě zmiňovaný dům řešený dispozičně jako 7+1 s velkou 750 m2 rozlehlou zahradou. Dostupnost této lokality do centra Prahy je vynikající, takže vaše bydlení bude maximálně pohodlné. Prodej bytů Praha 7 tuto lokalitu stoprocentně pojímá.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *