SENCOR SVC 7CA

Vysavač Sencor SVC 7CA

Pokud sháníte vysavač, který je schopen splnit základní požadavky na tento typ úklidu domácnosti, pak můžete klidně volit model Sencor SVC 7CA. Ten dokáže nabídnout všechno, co od opravdu základního vysávání můžete očekávat. V kombinaci s nízkou cenou tak získáte skvělého pomocníka do vaší domácnosti. V následující recenzi ostatně přesně uvidíte, co je v silách tohoto pomocníka a nač se u něj bohužel spolehnout nebudete moci.

Elegantní provedení sáčkového vysavače

V první řadě je třeba předeslat, že se jedná o sáčkový vysavač. Vysávaný prach a odpadní částice jdou tedypřímo do sáčku, z něhož je můžete vysypat, anebo sáček kompletně vyhodit zakoupit nový. Ostatně Sencor SVC 7CA sáčky jsou k dispozici v každém eshopu, kde se prodává tento model. Model je vhodný i pro alergiky, jelikož disponuje omyvatelným HEPA filtrem a celkem pětistupňovým filtrováním.

Bonusové vybavení

Vynikající je i celková výbava tohoto přístroje. Disponuje například turbohubicí anebo hubicí určenou na tvrdé povrchy. Ta je vybavena štětinami z koňských žíní. Díky nim je vysávání mnohem efektivnější a rychlejší. Hadice nabízí i prodlouženou délku celkem 1, 8 metru. Dostanete se tak pohodlně i na místa, kam by to nebylo se standardním vysavačem vůbec možné. Vynikající je i funkce Soft Start, která umožní šetrné a rychlé startování stroje.

Hlavní výhody tohoto modelu

Díky vzduchové hubici na čistění textilu s vysokým průtokem vysajete jakýkoli povrch. Výborný je i sběr vláken z povrchu autosedaček anebo jiných sedacích souprav. Čalouněný nábytek zbaví kompletně všech nečistot. Vysavač má pogumovaná kola pro snazší manipulaci s ním a také nerezový motor, na nějž se vztahuje šestiletá záruka. Výborný je i stupňovaný systém filtrace Park systém. Koupí tohoto vysavače určitě neprohloupíte. Pokud ale chcete spíše pomocníka na velké prostory s čistitelným zásobníkem na odpad, pak volte silnější modely.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *