Byty Praha 8

Jaké byty vybírat v Praze 8

Bydlení v místě, kde se nachází spousta krásných památek a dostatečné množství zeleně, je bezesporu velmi lákavé pro každého z nás. Tak proč si jej nedopřát? Praha 8 se řadí mezi pro bydlení velmi příhodné pražské městské části, které nabízejí i vynikající občanskou vybavenost. Vynikající je i dopravní dostupnost jednotlivých míst v tomto městském obvodu. Poměrně oblíbené jsou třeba Nové Chabry, Kobylisy anebo bydlení Na Rokytce. Na všechny tyto možnosti se budeme soustředit v následujícím textu.

Projekt Nové Chabry

Moderní projekt Nové Chabry představuje opravdu komfortní možnost trávení svých volných chvil ve vlastním bytu. Lokalita se nachází v blízkosti svou krásných přírodních parků, jimiž jsou Draháň- Troja a Ládví. Komplex je tvořen celkem čtyřmi budovami, jež jsou součástí velkého soukromého areálu. Samozřejmostí je i centrální recepce, jež k němu náleží. Dispozičně můžete volit jakékoli byty dle vlastních představ. Rozlohou začínají na 39 a končí na 100 m2. Mimo jiné k nim náleží také sklepní kóje a garážová stání.

Bydlení v Kobylisích

Pražské Kobylisy náleží do severní části hlavního města a jedná se o poměrně lukrativní čtvrť. Dopravní dostupnost této lokality je vynikající, a to především dík pražskému metru. Kobylisy jsou i z pohledu přírodního prostoru opravdu skvělé. Doporučit bychom zde mohli třeba DOCK rezidenci nabízející luxusní bydlení přímo u vody, a to klidně i v bytech o ploše okolo 80 m2.

Moderní byty Na Rokytce

Chcete-li vsadit na tradici, pak jsou vynikající volbou byty Praha 8 Na Rokytce. Tato rohová tradiční budova poskytuje hned několik zajímavých bytů. Ty největší mají rozlohu přes 96 m2. Praha Libeň, kde se tato rezidence nachází, je známá mimo jiné vynikající občanskou vybaveností. Užívat si tedy budete moci maximálního možného komfortu.

Zdroj náhledového obrázku: bytyprodejpraha.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *