Handy bot nalévající víno

Nová generace robotů umyje nádobí a naleje i víno

Nesnášíte pravidelné domácí práce, které jsou ovšem bohužel nezbytné? Pokud ano, možná si najmete paní, která toto všechno bude dělat za vás. Mnohdy se ale ani s ní nedá příliš domluvit. Buď chce moc peněz, nebo svoji práci nemusí dobře zvládat. Případně vám mluví do vašich věcí. Nic takového samozřejmě nepotřebujete. Naštěstí se blýská na lepší časy a vypadá to, že roboti toto vše zvládnou skvěle. 

Skvělý asistent se vším všudy

Naším tipem je robot označovaný jako Bot Handy. Jeho výrobcem je společnost Samsung. Ostatně právě tohoto pomocníka představila na veletrhu CES 21. Popravdě řečeno, představila takovýchto pomocníků nejen do domácnosti, ale i do kanceláře více, nicméně nás zaujal právě tento.

Bot Handy

Bot Handy u myčky: Zdroj obrázku YouTube kanál Chrise Burnse

Nebudete doma sami

V každém případě. Vždyť už samotné zamávání bude robot kvitovat. Poté už se ale může pně věnovat různým domácím pracím. Na ty se podíváme podrobněji v posledním odstavci. Nyní se vrátíme k oné sociální rovině. Nalijeme si čistého vína. Nebo ne my?  Jasně, zvládne to za nás Bot Handy. I když pojmenovat si tohoto pomocníka můžete klidně jinak. Záleží na vás. Víno si s vámi ale ještě asi nevypije, to zatím nedá…

Bot Handy

Bot Handy chystající dekorace: Zdroj obrázku YouTube kanál Chrise Burnse

Mytí nádobí a úklid? Žádný problém

Potřebujete umýt nádobí? O vše se pochopitelně postará myčka. Někdo ale musí nádobí do tohoto přístroje vložit a po umytí vyjmout. Vy ne, udělá to za vás Bot Handy. Stejně tak uklidí špinavé prádlo, které se může v mnohých domácnostech válet klidně i po zemi. Chtěli byste obědvat nebo večeřet kultivovaně? Jasně, květinu do vázy vloží robot a prostírání zvládne taky. Máte žízeň? Podá vám i sklenici s vodou. Prostě se můžete věnovat svojí práci nebo relaxu. Na činnost tohoto robota se můžete podívat v následujícím videu.

Bot Handy v akci: Zdroj videa YouTube kanál Chrise Burnse

Bot Handy nalévající víno: Zdroj náhledového obrázku YouTube kanál Chrise Burnse

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *