noční stolek

Netradičně řešený noční stolek vypadá hezky

Noční stolky jsou v ložnici většinou nezbytností. Rozlišovat můžeme prakticky mezi dvěma skupinami lidí. Jedni se řadí mezi zastánce nočních stolků v ložnici a druzí naopak vycházejí z toho, že by měla stačit pouhá police, která je schopna zajistit veškeré funkce nočního stolku. Pokud patříte mezi vyznavače přítomnosti nočního stolku v ložnici, tak určitě budete mít nějakou představu o tom, jaký noční stolek by byl do konkrétní ložnice optimální. Podívejme se tedy, jaké máme možnosti netradičních nočních stolků.

Klasické krychlové noční stolky

Největší klasiku představují noční stolky ve tvaru krychle. Ty se nacházejí na místech vedle čela postele a jedná se o noční stolky, které vypadají poměrně hezky především v různých variacích, které jsou vyvedeny v barvě samotné postele. Určitě je možné mluvit o tom, že takovéto stolky dokážou vytvořit příjemnou atmosféru, lze na ně pohodlně postavit noční lampa anebo budík či některé další nezbytné věci.

Oválné noční stolky

Je-li vaše ložnice spíše vyvedena v oválném kulatém tvaru, pak se budou zcela určitě hodit spíše klasické oválné noční stolky. Ty mohou vypadat perfektně a není problém si vybrat klidně i nějaké atypické stolky tohoto typu, které mají prosklenou boční část anebo jsou nějakým jiným způsobem specifické. Oválné noční stolky mohou vytvořit příjemný interiér, který potěší.

Kvádrové prosvětlené noční stolky

Moc hezky vypadají zejména kvádrové velké noční stolky. Pokud si je navíc necháte vyrobit tak, aby byl stolek zčásti vybavený prosklenými součástmi z mléčného skla, dojde k tomu, že bude vypadat maximálně skvěle. Ideální je zabudovat dovnitř stolku ještě led světlo. Díky tomu tak dojde k zajímavému světelnému efektu především ve večerních a nočních hodinách. Tvary prosklených součástí přitom mohu být libovolné.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *