Nejen na Moravě ocení speciální domácí pípu na víno

Zdroj úvodní náhledové fotografie: Pixabay.com

Ačkoli jsou Češi všeobecně považováni za národ náruživých pivařů, ani víno jim rozhodně není cizí. Zejména moravské oblasti s obrovskými vinicemi jsou výrobou tohoto slavnostního alkoholického nápoje proslulí. Na trhu se v tomto roce objeví výrobek, který domácímu popojení vína dodá naprosto nový rozměr. Domácí pípa se totiž ovládá pomocí chytrého telefonu a navíc je cenově dostupná i pro méně zámožné zákazníky.

Přístroj vyvinula společnost Albicchiere

Veletrh CES se v posledním měsíci minulého roku odehrál na půdě amerického Las Vegas a návštěvníkům na něm byla představena celá řada skvělých vychytávek do domácnosti. O přístroji na detekci komárů jsme vás informovali v předchozím článku. Nyní si na paškál vezmeme domácí pípu na víno, kterou vyvinula italská společnost Albicchiere.

Jedná se o zcela revoluční zařízení, které je ovládáno pomocí aplikace na chytrém telefonu. Není se ostatně čemu divit. Co dnes není spojeno s mobilním zařízením, jakoby neexistovalo. Prostřednictvím zmíněné aplikace si může majitel pípy jednoduše nastavit, v jaké teplotě chce víno ideálně konzumovat. Rozhodování samozřejmě ovlivňuje především odrůda a typ daného moku.

Zároveň je mu umožněno nastavit i přesný čas, kdy hodlá víno v dané teplotě konzumovat. To znamená, že třeba ráno před odchodem do práce nastavíte vámi požadovanou teplotu a když se vrátíte domů, můžete si „na přivítanou“ odtočit jednu nebo dvě skleničky tak, jak to máte nejraději.

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Dokonalé informace o víně, které se nachází v zásobníku

Přístroj je vybaven speciálním displejem, na němž se objevují detailní informace o víně v zásobníku. Kromě těchto údajů navíc sleduje i stav kvality či zbývajícího množství, aby vás nikdy nezaskočila prázdná lahev. Je přitom umožněno lahve v průběhu dní různě měnit, abyste nemuseli pořád dokola pít jeden a ten samý nápoj. Když vám pak náhodou víno dojde, přístroj sám dokáže objednat nové.

Skvělým bonusem navrch je pak rodičovský zámek, který vaše ratolesti uchrání od konzumace alkoholu. Otevřené víno v zásobníku navíc vydrží až půl roku bez toho, aniž by nějak ztratilo na své původní kvalitě. Cena produktu se pohybuje kolem 6 500 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *