phpThumb_generated_thumbnail

Nedostatek místa ve vašem skladu bude minulostí!

Pokud podnikáte ať už v domácím prostředí, anebo ve vlastních budovách vaší firmy, pak určitě potřebujete maximální množství prostoru. I ten je ale možné nedbalým přístupem k uskladnění využít značně neefektivně. Když budete skladovat materiál takto nedbale, setkáte se s tím, že najednou budete potřebovat další skladovací prostory. Ideální je proto volit maximálně efektivní způsob uskladnění. Nevíte-li, jak skladové prostory co nejefektivněji řešit, můžete se spolehnout na společnost Regalsistem, která vám stoprocentně pomůže.

Řešení skladových prostor od A po Z

Profesionálové z regalsistem.cz nabízí komplexní řešení pro vaše skladové prostory. Vše začíná projektovým návrhem interiéru vašeho skladu a pokračuje maximálně citlivou realizací, která je schopna zajistit co nejvíce prostoru ve vašem skladu. Společnost Regalsistem působí na trhu již od roku 1996 a má se skladovými prostory bohaté zkušenosti. Jedná se o slovenskou společnost, která dodává produkty světoznámého koncernu Gruppo Metalsistem. O úspěšnosti Regalsistemu hovoří jasně i roční obrat 260 mil. Eur. Regálové sestavy nabízí prakticky ve všech možných variantách.

Regály si vyberete dle vlastních představ

Regály a regálové sestavy budou již součástí projektu, nicméně vy jako majitel skladu si budete moci přesně vybrat takové regály, které vám budou plně vyhovovat. Skladování se tak stane maximálně efektivní. Výborné jsou například konzolové regály. U nich je vynikající uskladnění třeba tyčového anebo plošného materiálu. Uskladníte v nich bez potíží i palety atypického tvaru. Sklad může být ale také vybaven i mobilními regály. Ty lze v případě potřeby pohotově posunout na jiné místo.

Meziposchodí jako řešení u vyšších budov

Pokud máte váš sklad poměrně vysoký, pak není od věci myslet i na vytvoření meziposchodí. Regály tak mohou být jak v přízemí, tak i ve druhém patře. Logistika přitom nebude u takovéhoto skladu žádným problémem, jelikož se zbožím se dostanete pohodlně všude. Mezi klasické vybavení skladů patří také poschoďové regály. Ty lze také pohodlně obsluhovat za pomocí vysokozdvižného vozíku.
Zdroj náhledového obrázku: regalsistem.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *