Interiér1

Nechte si vytvořit harmonický, útulný a funkční interiér

Vnitřní uspořádání rodinného domu, bytu anebo i komerčních prostor by mělo být designově povedené a maximálně funkční. Ne vždy se to ovšem podaří, a to díky tomu, že si lidé řeší interiér svépomocí. Popřípadě se mnohdy spoléhají na architekta, který navrhne nerealizovatelný projekt, s nímž si prostě výrobce ani řemeslníci následně neví rady. I proto je optimální spolehnout se firmu, která bude nejen architektem, ale i realizátorem daného projektu.

Interiér2

Zdroj obrázku: interiery-zlin.cz

Opravdu kvalitní a funkční interiéry musí řešit odborníci, kteří danou místnost nejen navrhnou, ale později ji i zrealizují. Interiéry Zlín toto vše zvládnou. Vy sami jako zákazníci se na všem budete podílet. Celým procesem si totiž projdete společně s odborníky z této společnosti. Výsledkem tak bude plně funkční prostředí konkrétní místnosti, které oceníte nejen vy, ale třeba i návštěvy. Jak tedy vše probíhá?

Interiér3

Zdroj obrázku: interiery-zlin.cz

Počítačový 3D návrh jako základ

Jednu z nejdůležitějších rolí hraje kvalitní vizualizace interiéru. Na základě vašich požadavků, respektive rozměrů konkrétní místnosti, popřípadě celých vnitřních prostor vám bude na míru vytvořen 3D návrh, který si sami odsouhlasíte. Budete mít samozřejmě i možnost upravit si jakékoli jeho součásti. Ve spolupráci s odborníky tak vytvoříte například kuchyňský kout, obývací stěnu, předsíň nebo jinou místnost, jež bude řešena naprosto precizně po všech stránkách.

Interiér4

Zdroj obrázku: interiery-zlin.cz

Kvalita realizace

Po odsouhlasení návrhu interiéru, dochází k realizaci pod dohledem profesionálů, kteří s vámi spolupracovali na vzniku vizualizace. Spolehnout se můžete i na vysokou kvalitu použitých materiálů. Nejčastěji zmiňovaná společnost pracuje s laminem známých výrobců Kronospan a Egger. Korpusy jsou olepené ABS hranou od 0,5 do 2 mm a spojeny jsou díky kolíkování. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní panty a mnohé další součásti nábytku.

Zdroj náhledového obrázku: interiery-zlin.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *