Návštěvy se jí ptají, jak se to „dřevo“ ve sprchovém koutu udržuje

Toužíte po nadčasové koupelně? Jako základ volte neutrální obklady a dlažby, které se vám neomrzí ani po letech. Koupelna by zároveň měla navozovat příjemnou hřejivou atmosféru, aby se vám v ní vždy skvěle relaxovalo. Přesně tato kritéria do puntíku splňují dvě koupelny paní Jany Koudelkové z Prostějovska. Ultratenké velkokoformátové obklady a dlažby v jemných tónech kamenů zkombinovala s keramickou dlažbou ve vzhledu dřeva. A výsledek skutečně stojí za to!

Paní Jana Koudelková si pro svůj prostorný podkrovní byt vysnila koupelny v nadčasové podobě a neutrálních barvách. Přála si v nich mít především velkoformátové obklady a dlažby. „Líbí se mi, že mají méně spár, a koupelny díky nim působí celistvě,“ popisuje paní Koudelková. Zároveň do koupelen chtěla zakomponovat oblíbený vzhled dřeva a kamene, protože tyto materiály má i v jiných částech interiéru. Na internetu si našla fotografii koupelny, která ji nadchla a přesně splňovala její představy. Pak ale následoval složitější úkol: Najít firmu, která ji dle předložené fotografie s výběrem poradí a pomůže.

V koupelně paní Koudelkové hrají hlavní roli velkoformátový obklad a dlažba Aisthesis v jemné imitaci kamene.

Zdroj obrázku: mbkeramika.cz

Překvapila ji široká nabídka koupelen

Za velký přínos pro finální podobu svých vysněných koupelen považuje paní Koudelková to, že všechno začalo tak trochu z opačného konce. Ještě před samotným výběrem obkladů a dlažeb měla vybraného obkladače – svého známého, který se mimo jiné specializuje na pokládku velkoformátových obkladů a dlažeb. Ten ji okamžitě doporučil společnost M.B.KERAMIKA, se kterou dlouhodobě spolupracuje. „Tím pádem jsem už neměla nad čím přemýšlet. Panu obkladači jsem důvěřovala, je to velmi precizní řemeslník. Překvapilo mě, jak širokou nabídku obkladů a dlažeb tato firma má. Za tu shodu náhod jsem ráda. Měla jsem opravdu štěstí,“ hodnotí paní Koudelková.

Toaletní část od ostatní části koupelny opticky odděluje dlažba Chalet ve vzhledu dřeva.

Zdroj obrázku: mbkeramika.cz

Hnědá dlažba a bílý obklad vytvářejí kontrast

Odborník z M.B.KERAMIKY ji na základě jejích představ doporučil velkoformátový obklad a dlažbu Aisthesis v minimalistických tónech kamene. „Tyto obklady a dlažby se mi hned líbily a věděla jsem, že budou tou správnou volbou pro moje koupelny. Prodejce dokázal dobře odhadnout, co se mi líbí,“ říká zákaznice. Jako podlahovou krytinu v koupelnách společně zvolili dlažbu v hnědém odstínu Lavica a obklad v bílém odstínu Bianco. Ve vzájemné kombinaci vytvářejí efektní a zajímavý kontrast.

Tyto obklady a dlažby jsou až neuvěřitelně tenké – mají 3,5 milimetru a jsou vyztuženy sítí ze skelných vláken o tloušťce 0,5 mm. Tato unikátní technologie výroby zaručuje jejich dokonalou pevnost a odolnost proti poškození.

Líbí se vám obrázek? Prohlédněte si další velkoformátové obklady a dlažby v mnoha jiných designech. M.B. KERAMIKA se každý týden věnuje několika speciálním zakázkám s velkoformáty.

 Ilustrační obrázek obkladů a dlažeb Aisthesis.

Zdroj obrázku: mbkeramika.cz

Keramické „dřevo“ budí údiv ve sprchovém koutu

Toaletní část s vanou, bidetem a záchodem od ostatní části koupelny opticky odděluje dlažba Chalet ve vzhledu dřeva. Natolik věrně zachycuje strukturu dřeva, že dlouhodobě patří k nejoblíbenějším keramickým „dřevěným“dlažbám M.B.KERAMIKY. „Tuto dlažbu máme dokonce i ve sprchovém koutu. Návštěvy se mě zpočátku ptaly, jak se mi to dřevo udržuje, a jestli mu voda ze sprchy neškodí. Dlažba opravdu vypadá jako skutečná dřevěná podlaha. Koupelny zároveň zútulňuje,“ usmívá se paní Koudelková.

Dlažbu Chalet v imitaci dřeva nechala zákaznice položit i do sprchového koutu.

Zdroj obrázku: mbkeramika.cz

Jasnou představu získala díky vizualizaci

Pro oživení koupelny a podtržení její nadčasové atmosféry firma doporučila použít bílou mozaiku. V jedné z koupelen působí velmi efektně podsvícené niky a vana. Firma dle představ zákaznice vytvořila také detailní vizualizaci obou koupelen. „Díky ní jsem získala přesnou představu o tom, jak budou koupelny vypadat. V koupelnách se mně i mojí rodině relaxuje výborně a s veškerým uspořádáním jsme spokojení. Po obložení koupelen jsme zjistili, že by se nám hodila ještě jedna nika. Tak nám pan obkladač udělal ze zbytků obkladů a dlažeb rohové poličky,“ dodává paní Koudelková.

V jedné z koupelen působí velmi efektně podsvícená vana.

Zdroj obrázku: mbkeramika.cz

I vy chcete mít svou vysněnou koupelnu?

Ozvěte se do M.B.KERAMIKY. Usměvavý a vždy pozitivně naladěný tým vymyslí řešení jen pro vás.

Těší se na vás tým odborníků z M.B.KERAMIKY.

Zdroj obrázku: mbkeramika.cz

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

Má pobočky v Prostějově, Přerově, Znojmě, Svitavách a Brně.

Poradí zájemcům z celé ČR:

Využijte Online poradenské centrum| Zavolejte na 777 746 852

Pro více informací navštivte www.mbkeramika.cz

Zdroj náhledového obrázku: mbkeramika.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.