Eta Gratus Max

Naše tipy na výběr kuchyňského robota

Mít v doma na přípravu pokrmů skvělého pomocníka není určitě špatné. Na mysli pochopitelně nemáme živou bytost, ale kvalitního kuchyňského robota. Ten se dnes dá totiž pořídit za velmi solidní peníze. Stačí si jen vybrat toho pravého, do kterého budete chtít investovat a který dokáže splnit za pomocí svých funkcí všechny vaše rozkazy. Podívejme se tedy na některé nejznámější a v současné době nejoblíbenější kuchyňské roboty, jež jsou momentálně na trhu k dispozici.

Kuchyňský robot Bosch MUM4406

Tento výkonný pomocník se dokáže poprat s celou řadou činností. Jeho výkon o síle 500 W jej k tomu jednoznačně předurčuje. Disponuje také multifunkčním ramenem s celkem třemi stupni pohonu. Tím je jeho výkon optimalizován. V rámci základní výbavy tohoto robota je i mlýnek na maso. Součástí celého setu je i plastová míchací mísa, jež dokáže pojmout až 1 kilogram těsta. Z dalšího příslušenství jmenujme ještě hnětací hák či šlehací a míchací metličky. Pokud budete chtít nakrouhat zelí anebo jinou zeleninu, bude to doslova hračka. Skvělé je i velmi jednoduché čištění robota.

Eta Gratus Max

Zajímavou volbou je bezesporu i kuchyňský robot od společnosti Eta s názvem Gratus Max. Ten je typický především existencí výkyvného ramena, do nějž se metličky zapojují ze spodní strany. Tělo je vyrobeno z kovu stejně tak, jako je tomu u všech převodních kusů, jež jsou ukryté v samotném rameni. Robot je poháněn velmi výkonným motorem o příkonu 1 200 W. Skvělá nerezová nádoba, která k robotu patří, se vám bude líbit již na první pohled. Její objem činí 5,5 litru. Cena tohoto modelu se pohybuje okolo 12 000 korun.

Eta Gratus Max

Zdroj obrázku: kuchynsky-robot.info

Electrolux EKM 4000 Asistent

Tento kuchyňský robot od společnosti Electrolux je typický již jen poměrně vysokou hmotností 9 kilogramů. Disponuje masivním celokovovým tělem, které pevně drží na kuchyňské lince. Nabízí celkem 10 rychlostních stupňů a spoustou komponentů, které k němu patří. Příkon motoru 1000 W z něj činí doslova kuchyňského hrdinu. Jedinou nevýhodou je snad poněkud vyšší cena vzhledem k tomu, co umí. Pohybuje se okolo 9 000 korun.

Zdroj náhledového obrázku: kuchynsky-robot.info

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *