Vily Týneček

Naše tipy na nové byty v Olomouci

Hledáte bydlení v Olomouci a okolí? Pokud ano, jste určitě na správné adrese. Pokusíme se vám totiž poradit, kde jsou momentálně k dispozici krásné nové byty, z nichž byste si mohli vybrat. Olomouc je krásným městem se starobylým centrem a nabízí hned několik zajímavých lokalit pro trávení pohodového a ničím nerušeného života. Buďme tedy konkrétní a na některé z nich se zaměřme mnohem podrobněji.

Projekt Za Kapličkou

Naším prvním tipem na novostavby v Olomouci bude projekt Za Kapličkou, který se nachází v obci Drahanovice v krásném podhůří Drahanské vysočiny. Obec je vzdálena od Olomouce pouhých 13 km a k dispozici jsou zde pozemky, na nichž si budete moci postavit dům přesně podle vlastních představ. Všechny pozemky jsou kompletně zasíťované a volit je možné mezi parcelami o rozloze od 758 m2 do 1 529 m2. Obec Drahanovice nabízí skvělé zázemí. O možnosti sportování se zde stará jak TJ Sokol, tak i sbor dobrovolných hasičů.

Moderní Vily Týneček

Zajímavou volbou je i projekt Vily Týneček, který pojímá moderně řešené viladomy vyznačující se dostatečným množstvím prostoru, vzdušnosti a geometrickou přesností svých tvarů. Nachází se ve stejnojmenné městské části Týneček. Spolehnout se v jejich případě můžete na maximální komfort bydlení se vším všudy. Pokud očekáváte od bydlení ještě něco více, máte jedinečnou možnost.

U Kavalerie

Developerský projekt U Kavalerie

Krásné nové byty Olomouc nabídne i v rámci projektu U Kavalerie, který se nachází v Nezvalově ulici. Autorem stavby je společnost EUROGEMA CZ, a.s. Sedmipodlažní multifunkční objekt je architektonicky detailně propracovaný a nabízí jak celkem 56 bytových jednotek o různých dispozicích, tak i 11 dalších nekomerčně pojatých prostor. Samozřejmostí jsou i předzahrádky náležící k bytům a v neposlední řadě i garáže.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *