Dětský pokoj Domino

Naše tipy na nábytek do dětského pokoje

Dětský pokoj je bezesporu místností, která hraje v interiéru nezastupitelnou roli. Navíc se bohužel, nebo bohudík musí v poměrně pravidelných intervalech obměňovat jeho vybavení. Dítě pochopitelně roste a jeho potřeby se v průběhu života diametrálně odlišují. Zatímco malému dítěti zajistíte především skříně a postýlku, starší děti již vyžadují psací stůl a mnohé další potřebné komponenty. Právě proto v následujících řádcích dáme zajímavé tipy na konkrétní sestavy určené do dětských pokojů. Vybírat budeme z nabídky eshopu svis.cz.

Dětský pokoj Marcinek

Jestliže chcete vašemu dítěti dopřát dostatečný herní prostor a také pohodlné spaní, pořiďte mu sadu Marcinek. Jedná se o modely vybavený dvěma schody, které slouží zároveň také jako police. Vyrobena je z lamina opatřeného 1 mm silnou ABS hranou odolnou vůči mechanickému poškození. Nábytek si můžete pohodlně doma smontovat svépomocí podle přiloženého návodu. Vybrat si lze ze dvou variací. Na obrázku vidíte růžovobílou a k dispozici je také zelenobílá.

Dětský pokoj Marcinek

Dětská postel Bajka

Výbornou volbou je také dětská postel Bajka. Jde o originální model, který je vybavený mimo jiné také funkčními zásuvkami, prostorem pro počítač a veškeré jeho komponenty i policemi ve tvaru tyče. Desky, z nichž je stěna vyrobena, mají tloušťku 16 mm a hrany z PVC dýhy silné 1 mm. Vybírat si budete moci ze dvou variací, a to kombinace ash a jasanu či ash a růžové.

Dětská postel Bajka

Dětský pokoj Domino

Uvažujete-li o kompletním dětském pokoji, vsaďte na model Domino. Jedná se o sadu obsahující regály, nástěnné police, psací stůl a komodu. Ladění celé místnosti lze volit ve dvou odstínech, a to jasan/růžová či jasan/limetka. Sestavení soupravy už bude na vás samotných a na tom, jak to bude vašemu potomkovi vyhovovat. Případně doplňky a dekorace si můžete ve zmiňovaném eshopu zakoupit také a doplnit celkový vzhled dané místnosti co možná nejstylověji.

Dětský pokoj Domino

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *